Niebywałe doniesienia mediów. Edward Miszczak wpadł w miłosne objęcia niemal o 30 lat młodszej gwiazdy TVN

Niebywałe doniesienia mediów. Edward Miszczak wpadł w miłosne objęcia niemal o 30 lat młodszej gwiazdy TVN Źródło: youtube.com tvnpl

TVN był początkiem wyjątkowego romansu, media obiegły zaskakujące informacje. Prezes stacji Edward Miszczak spotyka się z niemal 30 lat młodszą młodszą aktorką.

TVN rozpoczął ich znajomość, która według medialnych doniesień zamieniła się w płomienną miłość. Tuż po świętach krajowe media obiegła informacja, że Edward Miszczak znalazł szczęście u boku popularnej aktorki. Wiadomości o ich związku zelektryzowały fanów, parę dzieli niemal 30 lat różnicy.

TVN był początkiem ich znajomości, informacje o zaskakującym romansie obiegły media

Dyrektor programowy stacji TVN w lutym 2019 roku pożegnał żonę, Małgorzatę. Kobieta zmarła po długiej walce z nowotworem. teraz media obiegły informacje o płomiennym romansie, który na nowo rozpalił pogrążone w żałobie serce Edwarda Miszczaka. Tuż po świętach pojawiły się plotki, że 65-letni dziennikarz wpadł w miłosne objęcia jednej z aktorek. Fani są zaskoczeni tą informacją, bo parę dzieli spora różnica wieku.

Według medialnych doniesień, nową wybranką Edwarda Miszczaka została Anna Cieślak. 39-letnia aktorka dała się poznać widzom TVN m.in. rolą Joanny w serialu "Na Wspólnej".

- Zakochali się w sobie na zabój. Przed epidemią często uciekali z Warszawy i razem wyjeżdżali gdzieś na weekendy. Ostatnią taką wycieczką był romantyczny wypad do Trójmiasta - miał powiedzieć informator portalu Pudelek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Media podały, że dyrektor programowy TVN spotyka się z Anną Cieślak

Jak donosi Pudelek, synowie Edwarda Miszczaka zaakceptowali jego nową partnerkę. Szymon i Szczepan wspierają tatę i są bardzo szczęśliwi, że znów układa sobie życie.

- Polubili Anię i cieszą się, że tata wreszcie jest szczęśliwy, że nie jest już sam. Dużo przeszedł w ostatnim roku, kiedy musiał pochować żonę zmarłą na glejaka. Teraz ma dużo stresów z powodu wstrzymania produkcji programów i seriali oraz zarządzaniem dużą stacją zatrudniającą ponad tysiąc osób. Ania sprawdziła się w tych trudnych czasach, wspiera całym sercem Edwarda - twierdzi źródło cytowane przez portal.

Dzisiaj grzeje: 1. Rekordowy przyrost chorych i śmiertelność, jakiej jeszcze nie było. Niepokojące wiadomości o pandemii

2. Pielęgniarka została przepuszczona w kolejce. Wtedy podszedł do niej obcy mężczyzna i powiedział słowa, których nigdy nie zapomni

Para na razie nie potwierdza ani nie dementuje medialnych doniesień. Anna Cieślak odmówiła rozmowy na ten temat, a dziennikarz skomentował bezpośrednie pytania dziennikarzy w przewrotny sposób.

- Pana zawód pytać, mój zawód nie odpowiadać - odpowiedział na pytanie o swój nowy związek Edward Miszczak.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czosnek od lat stosowany jest jako naturalny lek. Fakty i mity dotyczące jego działania
  2. Poznaliśmy ostatniego w karierze rywala Marcina Najmana. Gwiazdor przyjął wyzwanie na Fame MMA
  3. Szumowski ostatecznie pozbawił Polaków złudzeń. W końcu przyznał, ile naprawdę może potrwać epidemia
  4. Duże niebezpieczeństwo, zacznie się na wschodzie i północy Polski. Właśnie wprowadzono pierwszy stopień alarmowy
  5. Niemalże wszyscy kochali Polę Raksę. Jej dzisiejszy wygląd odbiera mowę
  6. Właściciel anulował czynsz za kwiecień setkom wynajmujących, by mieli za co kupić jedzenie

źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News