Poznaliśmy ją dzięki wielkiemu hitowi TVN. Właśnie zmarła w tajemniczych okolicznościach

Poznaliśmy ją dzięki wielkiemu hitowi TVN. Właśnie zmarła w tajemniczych okolicznościach Źródło: .

TVN dało nam poznać ją jako fantastyczną aktorkę, która wzięła udział w największym hicie, produkowanym przez stację. Dziś media obiegła wiadomość, że nie żyje.

TVN jest odpowiedzialny za produkcję jednego z największych hitów, które pojawiły się w polskiej telewizji. "Na Wspólnej" od wielu lat bawi i wzrusza. Dziś widzowie muszą się pożegnać z jedną z gwiazd. 

Nie żyje gwiazda związana ze stacją TVN

- Serce mi krwawi. Nie żyje artystka Teatru Żydowskiego - Ewa Greś. Aktorka z pięknym piachem w głosie, wielką wrażliwością i kulturą grania. Kilka miesięcy temu składając jej życzenia urodzinowe, napisałem, że to kobieta, w której oczach kryje się tajemnica. Cieszyła się, mając wokół siebie ludzi. Miała dopiero czterdzieści cztery lata... Tak bardzo mi przykro, że nigdy więcej nie zobaczę jej już w teatrze. Wiem, że to zabrzmi melodramatycznie, ale wierzę, że ona jest gdzieś tutaj obok nas, za taflą szkła. Nie potrafimy jej zobaczyć, ale ona jest... - można przeczytać pożegnanie na Facebooku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Media obiegła wiadomość o śmierci jednej z aktorek znanej z produkcji TVN "Na Wspólnej". Nie żyje Ewa Greś, zmarła 10 lutego w wieku 44 lat, nie jest znana przyczyna jej śmierci. 

Gwiazda TVN, która kochała grać w teatrze 

Ewa Greś związana była nie tylko ze stacją TVN i serialem "Na Wspólnej", gdzie od wielu lat wcielała się w jedną z ulubionych postaci widzów TVN. Oprócz udziału w serialu TVN występowała także na deskach teatru. Na swoim koncie miała wiele wybitnych ról teatralnych. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gratulacje spływają od fanów. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach mają powody do świętowania „W końcu”
2. Łzy same napływają, trudno powstrzymać płacz. Paweł Królikowski nie wystąpił już nigdzie indziej, nagranie w sieci

Już od 2007 roku związała się z Teatrem Żydowskim w Warszawie, gdzie zagrała między innymi w "W nocy na starym rynku. Gorączka jesiennej nocy" czy "Tradycji". Wielu widzów polubiło aktorkę za sprawą jej roli w sztuce "Moralność pani Dulskiej", w którą wcieliła się na scenie Teatru Popularnego w Warszawie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objaw raka płuc widoczny na twarzy. Nigdy go nie lekceważ
  2. Nowe godziny skoków narciarskich w Bad Mitterndorf. Pogoda płata figle organizatorom
  3. Rodzina Olbrychskich pogrążona w żałobie. Wiadomość o śmierci wielkiego aktora jest druzgocąca dla nich
  4. Uwielbiana aktorka śmiertelnie chora, błagalny apel. Choroba drastycznie zmieniła jej wygląd
  5. On żyje naprawdę, kot z ludzką twarzą. Wygląda niesamowicie i przerażająco jednocześnie

źródło: wp

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News