Turbopiękność z TVN wzięła potajemny ślub! Na jaw wyszły właśnie szczegóły mocno strzeżonej tajemnicy

Turbopiękność z TVN wzięła potajemny ślub! Na jaw wyszły właśnie szczegóły mocno strzeżonej tajemnicy Źródło: Wikimedia Commons/ Gimeczek

Jedna z gwiazd TVN w tajemnicy przed wszystkimi wzięła ślub. Dopiero jakiś czas po ceremonii zaczęły wychodzić na jaw fakty o ceremonii.

Dziennikarka TVN w końcu podjęła ważną decyzję. Od długiego czasu jest ze swoim partnerem, ale wszyscy zastanawiali się, kiedy para w końcu weźmie ślub. Okazało się, że zrobili to w tajemnicy, z dala od Polski i wszędobylskich reporterów.

Gwiazda TVN wzięła ślub w tajemnicy

Omenaa Mensah rozpoczęła karierę w mediach w TVN 7, prowadząc program Red Light. Z czasem zaczęła zdobywać coraz większą popularność, co wykorzystywała również do celów dobroczynnych. Założyła fundację Omenaa Foundation, zaczęła pomagać w budowie szkół w Afryce.

Celebrytka od dłuższego czasu spotykała się z Rafałem Brzoską, polskim ekonomistą i przedsiębiorcą. W 2017 roku parze urodziło się dziecko, Vincent. Mimo to wciąż nie decydowali się na ślub. Fani długo wyczekiwali chwili, w której gwiazda stanie na ślubnym kobiercu.

- Na wielu płaszczyznach się zgadzamy, myślę, że patrzymy w tym samym kierunku. Jesteśmy w takim wieku, że dokładnie wiemy, czego nie chcemy. Takich dwóch ludzi się spotyka, zaczyna rozmawiać i po chwili już wiedzą, że dalej fajnie byłoby pospacerować razem - mówiła Omenaa Mensah w wywiadzie dla Twojego Stylu o kulisach swojego związku.

Okazało się, że ślub ominął fanów gwiazdy, bo Omenaa ceni swoją prywatność, a przysięgę małżeńską złożyła w wyjątkowych okolicznościach. Fani raczej nie pojechaliby za celebrytką aż tak daleko.

Niesamowite okoliczności tajnej ceremonii

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niedawno Omenaa wybrała się do Afryki, aby tam pomóc w budowie szkoły w Ghanie. Razem z nią pojechał jej wieloletni już partner. Teraz gwiazda zdradziła, że to właśnie na Czarnym Lądzie złożyła przysięgę miłości.

Dzisiaj grzeje: 1. Najważniejszy mężczyzna w życiu Beaty Tyszkiewicz! Rzadko pokazują się razem, ale te zdjęcia rozczulą was do łez
2. Dramatyczne wieści z polskiej miejscowości. Gwałtowna pogoda, zerwane dachy, powalone drzewa

- Przysięgę miłości złożyliśmy sobie w RPA, w miejscu spotkania dwóch oceanów, gdzie dzień nigdy się nie kończy [...] Mój mąż Rafał i ja zaprosiliśmy tatę i mamę na naszą “przysięgę miłości”, którą zorganizowaliśmy w RPA. Rozmawiali ze sobą jak starzy przyjaciele - informowała gwiazda.

Wiadomość ta zaskoczyła wszystkich jej fanów, mimo to internet zalała fala gratulacji i życzeń. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za mieszkanie w spadku sporo ZAPŁACISZ. O uldze możesz zapomnieć
  2. Pierwszy dzień kadencji Sejmu dobiega końca a już zrobiono zdjęcie, o którym będziemy mówić przez 4 lata
  3. Jerzy Rutkowski nie żyje. Przed śmiercią nocą wywoływał jedno imię
  4. Doniesienia są straszne, Kasia Figura przeżyła horror na żywo. Mąż miał bić ją po głowię, kopać i pluć na twarz
  5. Najbardziej zagadkowa tragedia w Polsce od lat. Mama i tata nie żyją, informacje o nagraniach przerażają 

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News