Agnieszka Woźniak-Starak po raz pierwszy wypowiedziała się po śmierci męża. Bolesne słowa gwiazdy TVN

Agnieszka Woźniak-Starak po raz pierwszy wypowiedziała się po śmierci męża. Bolesne słowa gwiazdy TVN Źródło: .

Dziennikarka TVN, Agnieszka Woźniak-Starak przerwała milczenie. Gwiazda stacji jak dotąd nie była w stanie wypowiedzieć komentarza na temat śmierci swojego ukochanego męża. Teraz, na kilka tygodni po pogrzebie ukochanego postanowiła opowiedzieć o swoich uczuciach względem jego śmierci.

Prowadząca stacji TVN, Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła ostatnimi czasy prawdziwy koszmar. Jej ukochany mąż, Piotr umarł w trakcie rejsu swoją motorówką. Pogrzeb, którym żyła cała Polska był dla niej wyjątkowo traumatycznym przeżyciem. Teraz, na kilka tygodni po stracie ukochanego kobieta opowiedziała o swoich uczuciach względem tego wszystkiego, co się stało.

Gwiazda TVN przerywa milczenie. Agnieszka Woźniak-Starak o swoich emocjach

Fani prezenterki często zadawali sobie pytanie, jak obecnie wygląda życie gwiazdy. Nie da się ukryć, że utrata męża w tak dramatycznych okolicznościach złamałaby niejedną psychikę. Prezenterka na pewien czas zniknęła z mediów i starała się nie komentować okoliczności odejścia swojego ukochanego. Aż do dzisiaj. Gwiazda na swoich social mediach wstawiła wpis, który bardzo dużo wyjaśnia.

- Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem, czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję. Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne - mówi Agnieszka Woźniak-Starak

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda niepewna przyszłości

Nie da się ukryć, że to, czego doświadczyła gwiazda telewizji, jest nie do pozazdroszczenia nikomu. Sama prezenterka nie kryje swojego bólu i sama nie wie, co będzie dalej robić po swojej wielkiej stracie.

Dzisiaj grzeje: 1. Tak teraz wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bardzo smutny widok
2. 2-letnia córka zabiła swoją mamę. Kobieta konała na jej oczach

- Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi. Nie mogę w tym poście oznaczyć wszystkich, o których myślę. Ale o wszystkich pamiętam - mówi prezenterka Big Brothera.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Ujawniono szokujące fakty o śmierci siostry gwiazdora. Są wyniki testu krwi. Rodzina jest w głębokim szoku
  3. Widzowie zupełnie się tego nie spodziewali. Po pierwszym tańcu Krzysztof Ibisz nagle zapowiedział "czwartego jurora"
  4. „Nie pozwolono mi nawet pożegnać się z mężem”. Żona Radka wyjawiła kulisy jego śmierci
  5. Takich schabowych na pewno nie jadłeś. Rewelacyjny przepis, niebo w gębie!

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News