TVN ujawnia po czasie. Doszło do wypadku z udziałem SOP, Andrzej Duda prawdopodobnie był w jednym z aut

TVN ujawnia po czasie. Doszło do wypadku z udziałem SOP, Andrzej Duda prawdopodobnie był w jednym z aut Źródło: .

TVN donosi o wydarzeniu, które miało miejsce jakiś czas temu. Auto, którym najprawdopodobniej podróżował Andrzej Duda, uczestniczyło w stłuczce.

TVN informuje o wypadku, do jakiego doszło w niedalekiej przeszłości. W sytuację zamieszana jest SOP, a w jednym z aut najprawdopodobniej podróżował sam prezydent, Andrzej Duda. Dopiero teraz ta informacja dotarła do mediów.

TVN informuje o wypadku z udziałem SOP

TVN donosi o wydarzeniu, do którego doszło 28 sierpnia w Krakowie  z udziałem SOP. Informacja ta przez cały ten czas była utajona przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. W jednym z samochodów miał znajdować się Andrzej Duda.

Telewizja poprosiła MSWiA o skomentowanie tych doniesień. Jest to kolejny wypadek drogowy aut SOP. Według anonimowego informatora, jeżdżą nimi niedoświadczeni młodzi kierowcy. Podobno takich wydarzeń jest dużo więcej, niż wszystkim się wydaje. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Okoliczności wypadku 

MSWiA odpowiedziało na apel TVN-u i potwierdziło, że zdarzenie miało miejsce. Podało również dość mglisty opis okoliczności. 

- Podczas zatrzymania kolumny SOP na skrzyżowaniu przed sygnalizatorem, doszło do nieznacznego naruszenia zderzaka jednego z pojazdów, drugi pojazd nie posiadał żadnych uszkodzeń - poinformowało ministerstwo, sugerując, że była to jedynie niewielka stłuczka, w której nikt nie ucierpiał.

Dzisiaj grzeje: 1. Tak teraz wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bardzo smutny widok

2. Jej mąż zmarł po wypiciu popularnego napoju. Teraz ostrzega innych, pod żadnym pozorem tego nie pijcie

Jednym z samochodów uczestniczących w tym wypadku było Audi A8, którym zwykle podróżuje głowa państwa. Nie ma jednak żadnego oficjalnego potwierdzenia, że tego dnia Andrzej Duda znajdował się w tym pojeździe. Jak widać wydarzenie to przez długi czas utrzymywane było w tajemnicy. Anonimowy informator twierdzi, że tego typu zdarzenia dzieją się dość często, ale zwykle lepiej ukrywa się je przed opinią publiczną. TVN-owi udało się dotrzeć do tych informacji, przez co MSWiA musiało wystosować oficjalne stanowisko. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Królowa Elżbieta II ma sztuczną rękę! Jej córka zdradziła całą prawdę, poddani nie mogą w to uwierzyć
  3. Wszedł do jej mieszkania przez okno na 3 piętrze. Brutalny gwałt wstrząsnął polskim miastem
  4. Monika Brodka pilnie strzeże swej prywatności. Prawie nikt nie wiedział, jaki dramat rozgrywał się w jej domu
  5. Zdjęcia pośladków Kurdej-Szatan w sieci. To widok, którego nie da się zapomnieć

Źródło: TVN 24

Następny artykuł