Nie żyje były poseł opozycji

Nie żyje były poseł opozycji Źródło: fot. pikio.pl

TVN oraz inne polskie media przekazały właśnie informacje o śmierci znanego polityka opozycji, który odszedł 12 sierpnia. Były poseł zmarł niespodziewanie zaledwie w wieku 55 lat.

TVN, a także inne polskie media przekazały właśnie informacje o śmierci znanego polityka opozycji, który odszedł w wieku zaledwie 55 lat. Marek Robert Domaracki znany był ze swojej działalności w Ruchu Palikota, a później w SLD.

Były poseł ukończył studia na kierunku pedagogika ze specjalnością w zakresie pracy socjalnej. Ukończył również studia podyplomowe w zakresie prawa podatkowego na Uniwersytecie Łódzkim. Początkowo pracował urzędnik w Narodowym Banku Polskim i w Urzędzie Skarbowym w Piotrkowie Trybunalskim.

Pełnił również funkcję ławnika w wydziale karnym Sądu Rejonowego w Piotrkowie Trybunalskim, a z czasem rozpoczął własną działalność gospodarczą. Był także członkiem zarządu Fundacji „Przyjazna Szkoła”. Teraz dowiedzieliśmy się o jego śmierci, która miała miejsce 12 sierpnia.

TVN przekazał informację o śmierci polityka opozycji

Swoją karierę polityczną Marek Domaracki rozpoczął w 2011 roku, kiedy przystąpił do Ruchu Palikota. Kandydował również wtedy do Sejmu i udało mu się uzyskać mandat poselski, a startował z pierwszego miejsca na liście w okręgu wyborczym nr 10 w Piotrkowie Trybunalskim, uzyskując 9986 głosów, które stanowiły 3,82% głosów z całego tego okręgu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dwa lata później za sprawą przekształcenia Ruchu Palikota został członkiem Twojego Ruchu, ale nie pozostał na długo w tym ugrupowaniu, ponieważ opuścił je już w roku 2013 i przeniósł się do SLD. W kolejnych wyborach starał się o odnowienie swojego mandatu poselskiego, ale niestety nie udało mu się to.

Teraz niemalże całą Polskę obiegła nagła i niespodziewana informacja o jego śmierci, w wieku zaledwie 55 lat. Wedle informacji, pogrzeb Marka Domarackiego odbędzie się we wtorek, 20 sierpnia, na cmentarzu w Piotrkowie, a sama msza za jego duszę zostanie odprawiona w kaplicy cmentarnej o godzinie 11:30.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedno z polskich pięcioraczków. Nowe, druzgocące informacje Polsatu ws. pozostałej czwórki
2. Dowód osobisty. Nowe rozwiązanie nie pozwoli Ci zapomnieć o konieczności jego wymiany

Informacja o śmierci polityka to potężny cios dla wielu działaczy politycznych związanych z obecną opozycją. Jego rodzina oraz bliscy pogrążyli się teraz w głębokiej żałobie. Cała redakcja Pikio.pl składa im najszczersze wyrazy współczucia oraz kondolencje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polska piosenkarka przed laty miała poważny wypadek. Auto zostało KOMPLETNIE zniszczone. Do dziś nie wsiadła za kierownicę
  2. Aleksandra Kwaśniewska unika tego tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po niej nie spodziewał!
  3. Peugeot 308 już za 538 pln miesięcznie. Zapisz się na jazdy już dziś
  4. Para oszalała ze szczęścia, gdy urodziły im się bliźniaki. Chwilę później przyszedł lekarz z informacją, która ścięła ich z nóg
  5. Marta Kaczyńska sfotografowana w samym bikini. Co za widok, długo go nie zapomnicie
  6. William pękł podczas publicznej przemowy. Opowiedział prawdę o tragicznej śmierci księżnej Diany

 

źródło: TVN 24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News