TVN pokazał porażające nagranie. Dziecko wisiało za oknem jadącego auta, a kierująca kobieta patrząc paliła papierosa

TVN pokazał porażające nagranie. Dziecko wisiało za oknem jadącego auta, a kierująca kobieta patrząc paliła papierosa Źródło: Screen/TVN24/Kontakt24

TVN opublikowało przerażające nagranie, na którym widać ciężką do pojęcia lekkomyślność matki. Kobieta jechała samochodem i beztrosko paliła papierosa, a w międzyczasie jej dziecko prawie wypadło przez tylne okno auta. Było o wlos od tragedii.

TVN informuje o przerażającej sytuacji, która miała miejsce w Bydgoszczy. Matka jechała z dzieckiem, które nie było przypięte pasami. Dziewczynka jechała z tyłu i wymyślała dla siebie jakąś rozrywkę, bo podczas jazdy matka zupełnie nie zwracała na nią uwagi. Nie obchodziło jej, że w pewnym momencie dziecko omal nie wypadło przez okno pędzącego auta.

TVN: nieodpowiedzialna matka nie przypięła dziecka pasami w trakcie jazdy samochodem. Mogło dojść do tragedii

Do redakcji serwisu "Kontakt 24" kobieta z Bydgoszczy wysłała nagranie, które zupełnie ją zszokowało. Mieszkanka zauważyła podczas jazdy samochodem, jak inna uczestniczka ruchu, zupełnie nieświadoma, co dzieje się z jej dzieckiem, pali papierosa i prowadzi dalej swoje auto. Sęk w tym, że z tyłu jej mała córeczka dla zabawy wystawiła za okno swoją małą główkę. Tę przerażającą scenę dobrze widać na nagraniu.

Dziewczynka, zdaniem redakcji TVN24 mająca na oko około 3-4 lat, spogląda przez okno, z którego mogłaby przecież wypaść. Najbardziej niebezpieczny moment miał miejsce, gdy matka skręcała samochodem w ulicę znajdującą się po lewej stronie. W tym momencie całe auto przechyliło się na prawy bok, co spowodowało, że dziewczynka niebezpiecznie zbliżyła się do szyby. Mogło dojść do strasznej tragedii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wszystko to spowodowane jest lekkomyślnością i tym, że matka nie przypięła fotelika swojej córeczki pasami, a przynajmniej tak to wygląda na filmiku. Kobieta najwyraźniej nie była jednak świadoma tego, co mogło się stać z dziewczynką. Zdaniem internautów, kierująca pojazdem zupełnie nie ma wyobraźni.

Dzisiaj grzeje: 1. Dłoń dziecka nagle zaczęła puchnąć i czernieć, ledwo uszło z życiem. Rodzice 2-latki ostrzegają: sprawdzajcie place zabaw

2. Prawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i Lid

Jak wyznała mieszkanka Bydgoszczy, która przesłała wideo do serwisu "Kontakt 24", sprawę zgłosiła już na policję, która być może wkrótce dotrze do matki dziecka. Jeśli tak -  z pewnością zostaną wyciągnięte wobec niej konsekwencje.

Fot. screen/TVN24/Kontakt24

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta chciała wziąć z nim ślub, ukryła kamerę w domu. Odkryła coś obrzydliwego i odwołała WSZYSTKO
  2. 44-letni aktor przyłapany z KOCHANKĄ! Zrobiono im zdjęcia na wakacjach, dziewczyna ma 22 lata. Nie uwierzycie, kim jest
  3. Do sieci trafiła treść kazania Rydzyka, jakie wygłosił podczas mszy. Odbierze wam mowę
  4. Nastolatka poszła oglądać wschód słońca. Są już wyniki jej sekcji zwłok, śledczy nie mają wątpliwości
  5. Zabrał swojego psa na ryby. Gdy zobaczył, co jego zwierzak wyciągnął z wody, nie mógł wyjść ze zdumienia

Źródło: TVN24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News