Dramat chorej na raka gwiazdy serialu znanego z TVN i Polsatu. Walczy z koronawirusem, nie jest dobrze

Dramat chorej na raka gwiazdy serialu znanego z TVN i Polsatu. Walczy z koronawirusem, nie jest dobrze

TVN zaprezentował ją szerszej publiczności puszczając popularne seriale, w których grała. Aktorka zagrała w kilku głośnych produkcjach, które zagwarantowały jej rozpoznawalność, jednak jej zdrowie już od jakiegoś czasu stanowi duży problem. Teraz jest gorzej niż kiedykolwiek.

TVN oraz Polsat to stacje, na antenie których można było zobaczyć dwa amerykańskie seriale, w których grała ta aktorka. Największą sławę zapewniło jej "Beverly Hills 90210", jednak nie mniejszym uznaniem publiczności cieszy się jej rola z "Czarodziejek". Jak się okazuje, obecny stan zdrowia aktorki znów nie jest najlepszy.

Klasyczny hit TVN

TVN było drugą stacją w Polsce, która emitowała "Beverly Hills 90210", pierwszą było TVP jednak porzuciło format. Shannen Doherty, bo to o niej mowa, czasy świetności swojej kariery ma już dawno za siebie, jednak wyniki oglądalności seriali, w których brała udział są naprawdę imponujące. Do tej pory część widzów z rozrzewnieniem wspomina czasy, kiedy zbierali się przed telewizorem i żyli problemami młodych ludzi zza oceanu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Walczy z chorobą od lat

Shannen Doherty niestety od 5 lat zmaga się z nowotworem. Niebezpieczna choroba zaatakowała jej piersi, ale aktorka ani myśli poddawać się bez walki. Na swoim Instagramie pokazuje,jak wygląda zwykły dzień osoby ciągle przebywającej w szpitalach i poddawanej chemioterapiom. Odważnym krokiem, na jaki się zdobyła, było wstawienie zdjęcia, gdzie pozbawiona jest włosów. Jest to kompleks wielu kobiet, które w wyniku ich utraty wskutek leczenia nie czują się dobrze w swoim ciele. I choć jakiś czas temu aktorka ogłosiła, że wygrała starcie z rakiem, to ostatni wpis ujawnił kolejne ciemne chmury wiszące nad jej głową.

Dzisiaj grzeje: 1. Szpitale rozsyłają pilne SMS-y do Polaków. Komunikat najwyższej rangi

2. Oficjalny komunikat sklepów ws. zamknięcia. Ważne: już wiadomo, czy trzeba robić zapasy i gdzie

Ogromne zagrożenie dla jej zdrowia

Gwiazda poinformowała o nawrocie nowotworu oraz o tym, że obecnie dodatkowe zagrożenie dla niej stanowi koronawirus. Udostępniła zabawne zdjęcie w mediach społecznościowych, pokazując, że w tym momencie stara się przede wszystkim jak najbardziej odizolować od wszystkich, by nie złapać wirusa. Walczy z nim za pomocą maseczki z butelki oraz specjalnego foliowego kombinezonu, który ogranicza jej kontakt ze światem zewnętrznym. W komentarzu do zdjęcia zaznacza, że widok może być dziwny, ale tak właśnie zamierza się ubierać przez następny miesiąc. Przynajmniej będzie czuła się bezpiecznie. 

Źródło: instagram / theshando

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ksiądz nie chce odwołać rekolekcji. Według niego gorszy od koronawirusa jest wirus atakujący duszę
  2. Polscy skoczkowie poddani kwarantannie. W izolatce również Adam Małysz
  3. Z ostatniej chwili: znany dziennikarz Polsatu na kwarantannie z podejrzeniem koronawirusa
  4. Niepokojąca wiadomość dot. 14-letniego syna Małgorzaty Rozenek. Radosław Majdan otrzymał dramatyczny telefon w jego sprawie
  5. Paraliż szpitala na południu Polski. Stwierdzono koronawirusa u lekarza
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News