Przyjechali do Polski do pracy, nie żyją. Otworzyli niewłaściwe okno, nie mieli żadnych szans

Przyjechali do Polski do pracy, nie żyją. Otworzyli niewłaściwe okno, nie mieli żadnych szans Źródło: pexels

TVN poinformował o śmierci pracowników, którzy przyjechali do Polski do pracy. Przez pomyłkę otworzyli niewłaściwe okno i nikt nie był w stanie im pomóc. Przerażające doniesienia.

TVN podzielił się przerażającymi doniesieniami z jednego z polskich miast, gdzie doszło do tragedii. Dwoje pracowników zginęło. Fakty dotyczące ich śmierci budzą przerażenie pozostałych zatrudnionych osób, którzy mogli umrzeć w taki sam sposób.

Przerażające wiadomości TVN ws. śmierci Ukraińców

Przyjechali do Polski zaledwie cztery dni temu. Igor miał 28 lat, a jego kolega Iwan 46. Postanowili wspólnie wyjechać za granicę, gdzie mogliby zarobić na utrzymanie swoich rodzin znajdujących się na Ukrainie. Wybrali jeden z polskich sadów w gminie Sadkowice, w miejscu, gdzie zawsze brakuje rąk do pracy. Nowy pracodawca poinformował ich, że pracę zaczną w przeciągu tygodnia.

- Mężczyźni usłyszeli od właściciela plantacji, że mogą podjąć pracę od przyszłego tygodnia. Do tego czasu udostępnił im kontener mieszkalny na terenie gospodarstwa - powiedział prokurator prowadzący sprawę dwojga Ukraińców. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pracodawca pojawił się w sadzie dwa dni od przyjazdu mężczyzn. Nigdzie nie mógł znaleźć swoich nowo zatrudnionych pracowników, a inne osoby przebywające w sadzie, nie potrafiły mu udzielić informacji, gdzie przebywają Ukraińcy. Rozpoczął poszukiwania mężczyzn, zaczął od sprawdzenia kontenera w którym mieli mieszkać. Niestety, nie było ich tam. Jednak pracodawca zauważył, że okno w komorze beztlenowej jest otwarte. 

- Składowane były tam owoce. Żeby dłużej zachowywały świeżość, ze środka wypompowany był tlen. Obok mężczyzn znajdował się pojemnik. Niewykluczone, że mężczyźni chcieli zebrać owoce i nie byli świadomi tego, że w pomieszczeniu panują warunki, w których nie można przeżyć - dodał prokurator. 

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka zmarła na glejaka. Wstrząsające słowa męża
2. Tysiące Polaków w żałobie, nie żyje legendarny muzyk. Jego utwory od lat inspirowały młodych wykonawców

W komorze beztlenowej znalezione zostały ciała mężczyzn, którzy wchodząc przez okno do pomieszczenia, musieli nie zauważyć znajdującej się na nim informacji, odnośnie tego, jak niebezpiecznie jest w środku. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kierowcy mają czas tylko do 1 grudnia. Potem posypią się mandaty na 17 tys. zł
  2. Nagranie małej dziewczynki z wczorajszego marszu obiega internet. Wzbudza silne emocje
  3. Rodzice zaginionej Madeleine McCann otrzymali nagłą niepojętą wiadomość. Zatrzęsła ich życiem, teraz nie mogą się pozbierać
  4. Jako mała dziewczynka pojawiła się w kultowym "Od przedszkola do Opola". Dzisiaj wzdychają do niej tysiące mężczyzn, onieśmiela swoim pięknem
  5. Lekarze uznali, że kobieta nie przeżyła porodu. Mąż wyszeptał do niej 6 słów, wkrótce wszyscy zdębieli

źródło: TVN24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News