Pieńkowska zdruzgotała Jędrzejczak na wizji. Zamarła, a zaraz zalała się łzami po strasznych słowach o tragedii jej brata

Pieńkowska zdruzgotała Jędrzejczak na wizji. Zamarła, a zaraz zalała się łzami po strasznych słowach o tragedii jej brata Źródło: youtube.com/KlasykiFilmowe

Występ w telewizji TVN kosztował Otylię Jędrzejczak wiele nerwów. Mistrzyni olimpijska w programie "Druga strona medalu" zalała się łzami. Mimo obietnic, Pieńkowska poruszyła temat jej największej tragedii rodzinnej, jaką była utrata brata. Tego występu w telewizji pływaczka nigdy nie zapomni.

Telewizja TVN nie będzie się kojarzyć Otylii Jędrzejczak pozytywnie. Pływaczka, która w 2009 roku spróbowała swoich szans w "Tańcu z Gwiazdami", została poproszona przez Jolantę Pieńkowską o wystąpienie w jej talk-show "Druga strona medalu". Jędrzejczak przystała na propozycję pod jednym warunkiem - dziennikarka miała nie poruszać tematu śmierci jej brata w wypadku samochodowym. Stało się jednak zupełnie inaczej.

Gwiazda TVN nie popisała się klasą. Złamała umowę z gwiazdą

Śmierć ukochanego brata po dziś dzień jest wielką traumą dla gwiazdy polskiego sportu, która woli nie wypowiadać się na ten temat. Rodzinna tragedia bardzo odbiła się na jej zdrowiu i komforcie, a od czasu zdarzenia nie potrafiła już wrócić do swojej wielkiej formy. W 2009 roku, kiedy odejście członka jej rodziny było jeszcze świeżą sprawą, olimpijka przyjęła propozycję stacji TVN i wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami". Popisy na tanecznym parkiecie dały jej wielką popularność, a zostało to zauważone przez Jolantę Pieńkowską, która chciała przeprowadzić wywiad z gwiazdą.

Jędrzejczak, długo się nie namyślając, podpisała umowę na wystąpienie w talk-show, zaznaczając jednak, że nie godzi się na pytania dotyczące brata. Ta prośba została jednak całkowicie zlekceważona.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jędrzejczak żyje z traumą do dziś

O tym, jak wielkim przeżyciem było spotkanie z dziennikarką TVN, przekonać się możemy, czytając biografię mistrzyni olimpijskiej. To, co powiedziała, potrafi złamać serce.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka zmarła na glejaka. Wstrząsające słowa męża
2. Nie żyje znany dziennikarz, dla wielu był kultowy. Bardzo smutne wiadomości z zachodniej polski

- Jolanta Pieńkowska zaprosiła mnie do programu "Druga strona medalu". Doprowadziła mnie do łez, wyszłam stamtąd zdruzgotana psychicznie. Nie byłam wtedy przygotowana do rozmowy o wypadku, a warunkiem zgody na mój udział w programie było zapewnienie, że ten temat nie będzie poruszony. Pytania pani Pieńkowskiej, całkowicie pozbawione empatii, tylko powiększyły rany w moim sercu. Nie miałam odwagi przerwać tego wywiadu - napisała w swojej książce Jędrzejczak.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Miliony Polaków w 2020 dostanie PODWYŻKĘ. Ty też możesz się wzbogacić
  2. Michał Szpak pokazał BRATA! To takie CIACHO, że fanom opadły szczęki
  3. Owczarek niemiecki rzucił się na bezbronną dziewczynkę. 7-latka na widok mamy powiedziała słowa, które zapamiętają na zawsze
  4. Tak wygląda grób rodziców Marty Kaczyńskiej na Cmentarzu Powązkowskim. Smutny widok
  5. Trafnie przewidziała zamachy na Jana Pawła II i Kennedy'ego. Tuż przed śmiercią powiedziała, co jej zdaniem wydarzy się w 2020 roku

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News