TVN przekazał informację o śmierci
Unsplash CHIRAG K
Irmina Jach - 12 Października 2020

TVN przekazał porażające informacje. Nie żyje Michał, wirus zaatakował w piorunującym tempie

TVN przekazał niezwykle smutne informacje. Nie żyje młody mężczyzna, który był zakażony koronawirusem. Choroba COVID-19, która go zaatakowała, przebiegała błyskawicznie. Wszyscy mieli nadzieję do samego końca. Niestety, spełnił się najczarniejszy ze scenariuszy. Śmierć nadeszła zdecydowanie zbyt szybko.

TVN poinformował o śmierci młodego mężczyzny chorego na COVID-19. Informacje są naprawdę tragiczne, wirus pozbawił dwudziestolatka życia w zastraszającym tempie. Składamy kondolencje.

Godziny dla seniorów są pretekstem?Niewiarygodne doniesienia. Godziny dla seniorów są tylko pretekstem, media ujawniają całą prawdęCzytaj dalej

TVN poinformował o śmierci młodego mężczyzny chorego na COVID-19

- Dziś przyszła bardzo smutna wiadomość z jednej z bydgoskich szkół. Naprawdę proszę, byśmy byli odpowiedzialni. Nie myślmy tylko o sobie. Nawet jak czujemy się świetnie. Stosujmy się do zasad dla bliskich, dla wszystkich wokół nas - napisał prezydent Bydgoszczy, Rafał Bruski, za pomocą wpisu opublikowanego w mediach społecznościowych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszystkich Świętych pilny apel były minister zdrowiaWażny apel b. ministra zdrowia. Chodzi o 1 i 2 listopada, wielu Polaków będzie wściekłychCzytaj dalej

Internauci, zaniepokojeni rozpaczliwą publikacją włodarza miasta, zaczęli dopytywać go o szczegóły. Prezydent zdecydował się zdradzić, co się stało.

- Niestety, nie mogę ujawnić za dużo szczegółów, bo to sprawy bardzo osobiste. Niestety, zmarł młody chłopak, uczeń jednej z bydgoskich szkół. Miał stwierdzony COVID - napisał.

Włodarz Bydgoszczy nie szczędził także gorzkich słów skierowanych w kierunku osób, którzy sceptycznie podeszli do informacji na temat śmierci nastolatka. Komentujący pytali prezydenta, czy jest pewny, że przyczyną śmierci były komplikacje związane z COVID-19.

- Jak widać, ciągle żyjemy w świecie egoistów, których jak samych nie dotknie, to nie uwierzą. Nie życzę nikomu i jeszcze raz proszę, żeby uwzględnić, że nie każdy przeżywa to bezproblemowo i mógł jeszcze długo żyć, nawet mając inne choroby - dodał Rafał Bruski.

Dzisiaj grzeje:

1. Wszystko poszło na żywo w Polsacie. Polacy dowiedzieli się, co rząd planuje na Wszystkich Świętych

2. Ministerstwo Zdrowia wydało wytyczne dotyczące pogrzebów osób zmarłych na koronawirusa. Procedury porażają

3. Zauważyłeś u siebie podobne objawy? Oznaczają, że mogłeś mieć koronawirusa, trzeba wiedzieć

Wiadomości na temat ucznia potwierdziła szkoła, do której uczęszczał, bydgoski Zespół Szkół nr 30, w którego skład wchodzi szkoła specjalna.

- Otrzymaliśmy smutną wiadomość, że odszedł od nas nasz uczeń i kolega, Michał. Jego najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia - napisano na stronie internetowej szkoły.

Z wiadomości, do których dotarli dziennikarze "Gazety Wyborczej" wynika, że zmarły uczeń miał 20 lat i ostatni raz na zajęciach lekcyjnych pojawił się 2 października. Pięć dni później trafił do szpitala, gdzie lekarze stwierdzili u niego ostrą niewydolnością oddechową. Dzień później otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Chłopak zmarł w niedzielę rano, miał choroby współistniejące.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ważne zmiany w Alior Banku, pojawi się całkowicie nowa, kluczowa funkcja. Wszystko to już jutro
  2. Ogromna tragedia. Nie żyje piłkarz, zabili go koledzy z własnej drużyny
  3. 23-latka miała objawy typowe dla koronawirusa. Prawda okazała się zupełnie inna, o wiele bardziej niebezpieczna
  4. Wszyscy byli w błędzie. Eksperci nie mają wątpliwości i biją na alarm, chodzi o koronawirusa
  5. Policjant rozwiewa wątpliwości kierowców. Chodzi o maseczki w samochodzie
  6. Inne niż wszyscy myśleli, cenne i piorunujące zastosowanie. Nie wyrzucaj obierek po ziemniakach

Ślub na wesołoMłoda para nagle odwróciła się od ołtarza i wtedy się zaczęło. Powalające sceny w kościele, mało kto się spodziewałCzytaj dalej

Źródło: TVN24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News