Znany polski aktor wywołał kontrowersje na pogrzebie Staraka. Uwaga! TVN wyemitowała materiał odkrywający prawdę o artyście

Znany polski aktor wywołał kontrowersje na pogrzebie Staraka. Uwaga! TVN wyemitowała materiał odkrywający prawdę o artyście Źródło: Instagram - Agnieszka Woźniak-Starak

TVN opublikował kontrowersyjny materiał. Program Uwaga! opublikował odcinek swojego cyklu: Kulisy Sławy, w którym zaprezentowano postać zyskującego na popularności polskiego artysty, który w ostatnim czasie wzburzył polską opinię publiczną. Wszystko przez zachowanie na pogrzebie Piotra Staraka-Woźniaka.

Uwaga TVN opublikowała materiał o zyskującym popularność artyście. Publikacja odcinka "Kulis Sławy" wywołała ogromne kontrowersje, a wszystko przez zachowanie gwiazdy na pogrzebie Piotra-Woźniaka Staraka, które odbiegało od standardowego. Czy miłośnicy polskiego show-biznesu wybaczą taką wpadkę?

TVN publikuje materiał o artyście. Kontrowersje względem postaci aktora

Aktorem, któremu stacja poświęciła swoją uwagę, jest Rafał Zawierucha. O 32-letnim artyście jest ostatnio głośno z powodu jego roli epizodycznej w najnowszym filmie Quentina Tarantino. Polak dostał wielką szansę występu u boku legendarnych artystów pokroju Brada Pitta, Leonardo Di Caprio, czy Ala Pacino. W Polsce jednak o Zawierusze zrobiło się głośno z zupełnie innego powodu. Aktor w dość kontrowersyjnym stroju pojawił się na pogrzebie Piotra Staraka-Woźniaka.

Zawierucha wraz ze swoją partnerką pojawił się w dość letnich, bardziej pasujących na promenadę, ubraniach. Jego partnerka też była przyjęta ze zdziwieniem wśród gości pogrzebu, pokazując się w spódniczce i bluzce na ramiączkach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nietypowe podejście do życia Zawieruchy

Rafał Zawierucha jest postacią, której postawę na pogrzebie Staraka można wytłumaczyć wielkim dystansem do samego siebie. Artysta nie kryje, że daleki jest od patosu, co regularnie pokazuje swoimi strojami, zachowaniem w miejscach publicznych czy odważnymi, szczerymi wywiadami. 

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarny piosenkarz choruje na ostrą białaczkę. Trafił do szpitala, wydał łamiące serce oświadczenie
2. Niespodziewane słowa ws. śledztwa dot. ekshumacji Woźniak-Staraka. Wypowiedź inspektora obiega media

Takie podejście do życia samo w sobie nie jest nieodpowiednie, jednak wielu Polaków w mediach społecznościowych wypomina mu teraz, iż należy je dostosować odpowiednio do miejsca i czasu. Na co dzień dystans do siebie traktowany jest jako cecha pozytywna. Wszystko zmienia się jednak, gdy jego objawy to luźny strój na tak smutnej uroczystości, jak pogrzeb kolegi z branży, którego opłakują setki Polaków. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie
  3. Znany polski aktor wywołał kontrowersje na pogrzebie Staraka. Uwaga! TVN wyemitowała materiał odkrywający prawdę o artyście
  4. Chciał tylko pojechać hulajnogą. Polsat poinformował o okropnej śmierci
  5. Znamy prawdziwy powód, dla którego Beata Tyszkiewicz odeszła z Tańca z Gwiazdami. Niewyobrażalnie smutny

 

Źródło: Pomponik

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News