Łódzkie: TVN ujawnił straszną prawdę. 2-lata nosiła to w brzuchu, zmroziło ją gdy zobaczyła prześwietlenie

Łódzkie: TVN ujawnił straszną prawdę. 2-lata nosiła to w brzuchu, zmroziło ją gdy zobaczyła prześwietlenie Źródło: Unsplash/Natanael Melchor

TVN informuje o przerażającej sytuacji, która Pani Angelice wciąż śni się po nocach. Kobieta zgłosiła się do szpitala, bo bolał ją brzuch. To, co pokazało zdjęcie RTG, dosłownie przeraża.

TVN donosi o nietypowym zdarzeniu, z którego musiał tłumaczyć się dyrektor szpitala w Piotrkowie Trybunalskim. Kobieta z woj. łódzkiego trafiła do szpitala z bólem brzucha, którego w żaden sposób nie można było wytłumaczyć. Wkrótce okazało się, że ból spowodowany jest przez błąd lekarza, który operował Panią Angelikę w 2017 roku. Sprawą zajmuje się teraz prokuratura.

TVN: fatalna pomyłka lekarza mogła kosztować Panią Angelikę życie. Jak do tego doszło?

Pani Angelika miała w 2017 roku poważny wypadek. W jego wyniku doszło u niej do pęknięcia śledziony. Lekarze w tej sytuacji postanowili, że muszą pęknięty organ jak najszybciej wyciąć. Wzięto więc Panią Angelikę na stół operacyjny w trybie pilnym.

Po operacji Pani Angelika czuła się jednak o wiele gorzej, niż przed nią. Czuła ból w okolicach brzucha, a ponadto miała złe wyniki badań. Wkrótce skierowano ją więc na tomografię.

Kiedy jednak Pani Angelika przyszła na badanie i położyła się wewnątrz urządzenia, zaczęły się dziać dziwne, kompletnie niewytłumaczalne rzeczy. Co chwile włączał się alarm, który ostrzegał lekarzy wykonujących badanie, że w środku znajdują się metalowe urządzenia. Sęk w tym, że Pani Angelika nie była ubrana, a przy sobie nie miała żadnych metalowych przedmiotów. Zaczęto więc podejrzewać, że w rzeczywistości mogą się one znajdować tam, gdzie nikt by się nie spodziewał. Tam, gdzie nawet samej Pani Angelice nie przyszłoby do głowy ich szukać. W jej własnym brzuchu.

 - Usłyszałam tylko, że muszę być operowana - powiedziała zrozpaczona w rozmowie z dziennikarzami TVN24.

RTG pokazało wstrząsającą prawdę

Pani Angelika otrzymała skierowanie na operację. Miała się ona odbyć w poniedziałek. Zrozpaczona pacjentka nie mogła jednak spokojnie spać. W sobotę zapisała się na badanie RTG, aby samemu zobaczyć, co znajduje się w jej brzuchu. Okazało się, że były tam metalowe, ogromne nożyczki chirurgiczne, które przy okazji pierwszej operacji pozostawił w brzuchu Pani Angeliki inny lekarz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dzisiaj grzeje: 1. Mama poszła sprawdzić, czy jej córka śpi. Kiedy zobaczyła w łóżku obok niej psa, zaczęła wszystko nagrywać
2. Prawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i Lidl

Kobieta zgłosiła sprawę do prokuratury, która wkrótce będzie zajmować się sprawą. Komentarz zabrał już także dyrektor szpitala z Piotrkowa Trybunalskiego, gdzie wycięto Angelice śledzionę w 2017 roku. Przeprosił Panią Angelikę i zapewnił o wsparciu zarówno swoim, jak i całej placówki.

  1. Dziecko wzięło na ręce nowo narodzonego kotka. Takiej reakcji kociej mamy nikt się nie spodziewał
  2. 44-letni aktor przyłapany z KOCHANKĄ! Zrobiono im zdjęcia na wakacjach, dziewczyna ma 22 lata. Nie uwierzycie, kim jest
  3. Trudno uwierzyć, co można znaleźć w pochwach Polek. Ginekolog ujawnia odbierające mowę szczegóły
  4. Tajemnicza choroba sprawiała, że kobieta nie wracała do zdrowia 10 lat. Nagle mężczyźni dokonali porażającego odkrycia
  5. Wiesz o czym myśli Twój pies? To nagranie rozłoży was na łopatki, prawdziwe do bólu
  6. RCB wysyła SMS-y z pilnym alarmem. Zostańcie w domach, w 7 województwach będzie wyjątkowo niebezpiecznie

Źródło: TVN24

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu