Pilny apel policji w TVN ws. zaginionego 5-letniego Dawida. Śledczy przebadali samochód, wstrząsające doniesienia

Pilny apel policji w TVN ws. zaginionego 5-letniego Dawida. Śledczy przebadali samochód, wstrząsające doniesienia Źródło: .

W TVN opublikowano pilną prośbę policji, poszukującej zaginionego 5-letniego Dawida. Najświeższe informacje donoszą o przerażającej teorii, jaką mają śledczy po badaniach.

TVN przekazuje pilny apel, który wydała policja, poszukująca zaginionego kilka dni temu 5-letniego dziecka. Mały Dawid był ostatni raz widziany w środę o 17.00, gdy wyszedł z domu ze swoim ojcem. Gdy doniesiono o samobójczej śmierci mężczyzny, ruszyły poszukiwania chłopca. Teraz śledczy proszą o pomoc.

TVN publikuje apel policji. Prośba o pomoc

Poszukiwana chłopca wciąż trwają. Prowadzone są wzdłuż autostrady A2, a także w Grodzisku Mazowieckim i w okolicach warszawskiego Lotniska Chopina.

- Przeszukujemy teren od węzła Konotopa do Grodziska Mazowieckiego. Mamy informacje od świadków, że na tym odcinku widziano samochód ojca 5-letniego Dawida - powiedział w TVN jeden z policjantów, biorących udział w śledztwie.

Dlatego policja apeluje, by zgłaszali się wszyscy, którzy widzieli auto - srebrną skodę. Prosi kierowców, podróżujących w środę autostradą A2 o sprawdzenie nagrań ze swoich kamer samochodowych. Chodzi o odcinek na trasie Warszawa - Grodzisk Mazowiecki.

Poszukiwania zostały zakrojone na wyjątkowo szeroką skalę. O sprawie wypowiedziała się minister spraw wewnętrznych i administracji.

- W poszukiwania zaangażowane są duże siły i środki, nie tylko policyjne, ale też straży pożarnej i terytorialsów. Sprawa jest dla nas priorytetowa, ponieważ chodzi o 5-letnie dziecko - powiedziała w piątek Elżbieta Witek.

Badania samochodu prowadzą do wstrząsających wniosków. Szokująca teoria

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tymczasem "Super Express" podaje nieoficjalne doniesienia o wynikach badań samochodu, który porzucił ojciec. Mężczyzna odebrał wcześniej chłopca od dziadków i ruszył w stronę Warszawy. Pewne jest, ze potem wrócił w okolice Grodziska Mazowieckiego. Potem rzucił się pod pociąg, a słuch o dziecku zaginął.

Teraz wszystko wskazuje na to, że chłopiec w czasie podróży mógł już nie żyć. Według "Super Expressu" ojciec dziecka miał przewozić w swoim aucie zwłoki. To może oznaczać, że dziecko zginęło po wyjściu od dziadków, a wejściem do samochodu. Ta przerażająca sprawa kryje w sobie jeszcze wiele tajemnic.

Póki co trwają poszukiwania chłopca.

ZOBACZ TAKŻE:

 1. Roksana Węgiel pokazała WSZYSTKO i fani zdębieli. Nikt nie spodziewał się tego po 14-letniej piosenkarce. Jej rodzice nie będą zadowoleni!
 2. Legendarna dziennikarka TVP zmarła w zupełnym zapomnieniu. Kochały ją miliony widzów, przegrała walkę z okrutną chorobą
 3. PRZERAŻAJĄCY wygląd Alicji Resich-Modlińskiej. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi
 4. Przenigdy nie kupuj takiej popularnej wody w sklepach. Miała być zdrowa, a może być rakotwórcza
 5. W portfelu znalazł list od żony, który napisała tuż przed śmiercią. Złapiesz się za głowę, tak mocne są to słowa
 6. Wygląd córki Roberta Janowskiego onieśmiela. Nastolatka skradnie serca wielu Polaków
 7. Przyjaciel rozdaje rzeczy po zmarłej gwieździe "Świata według Kiepskich". Zdumiewające doniesienia
   
    

Następny artykuł
TVN
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News