Wyrzucona z TVN gwiazda zaszła w ciążę po 40. W sieci pochwaliła się zdjęciem swojego ciążowego brzuszka

Wyrzucona z TVN gwiazda zaszła w ciążę po 40. W sieci pochwaliła się zdjęciem swojego ciążowego brzuszka Źródło: Youtube/TVN Style

TVN niedawno pozbył się jednej ze swoich największych gwiazd. Ta jednak zdaje się tym zupełnie nie przejmować. Podpisuje nowe kontrakty, często publikuje w swoich social mediach a ostatnio pochwaliła się zdjęciem ciążowego brzuszka. Fani są tym zachwyceni i mocno zaskoczeni - zwłaszcza, że celebrytka zaszła w ciążę po 40.

TVN ostatnio poczynił kilka zmian w swoich kadrach. Z powodu konfliktu i niedotrzymania warunków umowy, zwolnił jedną ze swoich lepszych dziennikarek. Chociaż odeszła w atmosferze kontrowersji i skandalu, to zdaje się tym nie przejmować. Pochwaliła się ostatnio nie tylko nową współpraca, ale także ciążą po 40-tce. Opublikowała właśnie zdjęcie swojego brzuszka. 

TVN zwolnił ją po 13 latach pracy

Po 13 latach współpracy TVN postanowiło zwolnić Katarzynę Bosacką niemalże z dnia na dzień. Wielki grupa medialna wypowiedziała jej umowę ze skutkiem natychmiastowym, a powodem tego wszystkiego miało być złamanie warunków tejże umowy. 

Dziennikarka zdaje się być jednak zadowolona. Zapowiada, że nie zamierza przerywać pracy dziennikarskiej i że znajdzie inne miejsce, gdzie będzie mogła dalej prowadzić swoje programy na temat żywienia. Ostatnio zrobiła się jeszcze bardziej aktywna w swoich mediach społecznościowych. Niedawno na Instagramie podzieliła się swoją historią o ciąży po 40-tce i zdjęciem ciążowego brzuszka. 

Ciąża po 40-tce była dla niej niesamowicie radosną nowiną 

- Przeszło 6 lat temu. W ciąży z Frankiem, w miesięczniku Pani. Nie do wiary, że czas tak szybko leci. Łapcie chwilę, bo za chwilę już jej nie ma! – napisała na swoim profilu ulubienica widzów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Katarzyna Bosacka w swoją 4 ciążę zaszła, gdy miała 41 lat. Tuż przed rozwiązaniem znalazła chwilę na to, aby udzielić wywiadu na temat ciąży w dość późnym wieku i tego, jak sobie radzi z pozostałymi dziećmi. Mogliśmy wtedy, oprócz wysłuchania rozmowy, zobaczyć jej pięknie zaokrąglony brzuszek. Dziś syn dziennikarki ma już 6 lat, a ona sama z rozrzewnieniem wspomina tamten okres. Fani Bosackiej są zachwyceni fotografią i chętnie ją komentuje. 

- Pamiętam jak oglądałam w tv Panią w ciąży i że niby wtedy miałam tylko 13 lat!? - napisała jedna z internautek. 

- Strasznie ulotne to nasze życie. Celebrujmy zatem każdy najmniejszy momencik - dodała kolejna.

- Pamiętam ten wywiad, czytałam go będąc pod koniec ciąży z moim Kubą i pamiętam Pani program o ciąży oglądaliśmy z mężem - skomentowała kolejna osoba. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Katarzyna Skrzynecka miała WYPADEK! Poturbowana gwiazda pokazała przerażające zdjęcie. Od tego widoku zrobi wam się słabo
  2. Wielka KLĘSKA Roksany Węgiel. 14-latka się po tym nie podniesie. Na to aż przykro patrzeć
  3. Tak wygląda dom Justyny Żyły. Widok luksusowych wnętrz zwala z nóg
  4. Chylińska ukrywała to przed mediami. Największy rodzinny dramat gwiazdy
  5. Fatalne informacje dla Kurdej-Szatan. Gwiazdę czeka najgorsze
  6. Ogromny upał to pikuś przy tym, co czeka mieszkańców tych województw. IMGW podnosi pilny alarm przed zagrożeniem

źródło: Jastrząb Post 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News