Dziś wieczorem Polsat pokaże najbardziej kultową komedię wszech czasów. Niejednemu zakręci się łezka, TVN i TVP nie mają szans

Dziś wieczorem Polsat pokaże najbardziej kultową komedię wszech czasów. Niejednemu zakręci się łezka, TVN i TVP nie mają szans Źródło: .

TVN prawdopodobnie nie zanotuje dzisiaj rekordowych wyników oglądalności. Wszystko przez kultowa komedię, która zostanie wyemitowana w konkurencyjnej stacji Polsat.

TVN i TVP nie mają dzisiaj szans, by podbić serca widzów. Wszystko przez konkurencyjną stację Polsat, która wyemituje dziś wieczorem kultową komedię. Legendarny film bawi miliony, Polacy go uwielbiają. To ogromny hit, który na pewno przyciągnie przed ekrany wielu widzów w każdym wieku. 

TVN i TVP są na przegranej pozycji, dzisiaj wieczorem widzowie z radością wybiorą Polsat

Już dzisiaj wieczorem stacja Polsat wyemituje kultową polską komedię, która podbiła serca milionów Polaków. Na ekranie widzowie będą mogli zobaczyć takie znane nazwiska jak: Anna Dymna, Władysław Hańcza, Wacław Kowalski czy Halina Buyno-Łoza. To nie lada gratka dla wszystkich koneserów kina.

Polsat wyemituje film pt. "Kochaj albo rzuć". To ostatnia część tryptyku o przygodach dwóch rodów Karguli i Pawlaków. Trylogia "Sami Swoi" w reżyserii Sylwestra Chęcińskiego zyskała status kultowej, a filmy z tej serii cieszą się ogromną sympatią widzów.

Polsat wyemituje kultową polską komedię

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pierwsza część trylogii ujrzała światło dzienne w 1967 roku. Opowiada o przygodach dwóch zwaśnionych rodzin, które po zakończeniu II wojny światowej muszą opuścić Kresy Wschodnie i osiedlić się na Ziemiach Odzyskanych. Pomiędzy Kargulami i Pawlakami dochodzi do kłótni o miedzę. od tego czasu rody żyją w ciągłej niezgodzie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny apel polskiej policji do turystów. Ogromne oszustwo, wielu zostało już bez pieniędzy
2. Choroba nie dała za wygraną, odszedł dzisiaj nad ranem. Nie żyje uwielbiany przez tysiące Polaków dziennikarz

Ostatnia część przygód zwaśnionych rodzin została wyprodukowana 10 lat później, w 1977 roku. Opowiada o wspólnej podróży Kazimierza Pawlaka i Władysława Kargula do Ameryki, którą odbywają na zaproszenie brata Kazimierza, Jana. Pech chce, że mężczyzna umiera kilka dni przed ich przylotem, co wywołuje szereg zabawnych sytuacji i nieprzewidywalnych komplikacji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka
  2. Wspaniałe wiadomości dla wielu Polaków. Otrzymają zasiłek przedemerytalny, wystarczy spełniać kilka wymogów
  3. Kamera nagrała co ojciec robił z córką w jej pokoju. Gdy wszystko zobaczyła jego żona, stanęła jak wryta
  4. Nic nie zwiastowało dramatu, jak grom z nieba. Anna Lewandowska na skraju, smutne wydarzenia nie dają jej spokoju od lat
  5. Ostatnie zdjęcie małej Madzi z Katarzyną W. Jeden szczegół jest przerażający, potem wydarzył się dramat

źródło: Teleman

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News