TVN - gwiazda pożegnała się z fanami
youtube.com TVN Talent Show
Monika Majko - 12 Stycznia 2021

Dramat gwiazdy TVN, zapłakana pożegnała się z fanami. Sytuacja jest fatalna, przeżyła piekło

Gwiazda stacji TVN ze łzami w oczach pożegnała się z fanami za pomocą mediów społecznościowych. Półfinalistka programu „Mam Talent” wyznała, że nie ma już siły i wycofuje się z życia publicznego. Jej poruszająca deklaracja wstrząsnęła widzami i wielbicielami.

TVN sprawił, że cała Polska poznała Olę Petrus. Kobieta jest stand-uperką i choć od dziecka cierpi z powodu nieuleczalnej choroby, ujęła widownię programu „Mam Talent” swoim ogromnym dystansem do życia i ostrym poczuciem humoru. W wywiadach, m.in. w „Dzień Dobry TVN”, pałała dobrą energią i uśmiechem, a podczas występów w całym kraju rządziła sceną. Niestety, gwiazda właśnie pożegnała się z fanami.

TVN sprawił, że zyskała ogromną popularność

Ola Petrus zgłosiła się do programu nie tylko po to, by pokazać wszystkim swój ogromny talent komediowy, ale również by walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami, z którymi mierzyła się od dziecka. Stand-uperka urodziła się z achondroplazją czyli chorobą genetyczną, która powoduje niski wzrost.

34-latka z Warszawy ma 122 cm wzrostu, jednak nie traktuje swojej choroby jak wymówki. Jej występ w „Mam Talent” zachwycił widownię i jurorów, a celne żarty sprawiły, że wiele osób z dystansem i pokorą spojrzało również na jej codzienne zmagania z chorobą.

- Wykorzystuję to jak wygadam w swoich żartach, ale przede wszystkim jestem komikiem i chcę, by był to porządny materiał jak na komika przystało. Nie chcę żadnej taryfy ulgowej - podkreśliła Ola Petrus w programie "Mam Talent". 

Jest potwierdzenie, znika jeden z uciążliwych zakazów. Obowiązuje jeszcze tylko dzisiajJest potwierdzenie, znika jeden z uciążliwych zakazów. Obowiązuje jeszcze tylko dzisiajCzytaj dalej

Gwiazda TVN zadebiutowała jako stand-uperka w 2010 roku. Powoli rozwijała swoją karierę, jeździła po kraju i występowała przez znanymi komikami. W 2016 roku zaprezentowała w Szczecinie swój pierwszy pełny program komediowy, a dzięki udziałowi w programie „Mam Talent” poznała ją cała Polska. Ola Petrus stała się gwiazdą, której występy ściągały prawdziwe tłumy, jednak wraz ze wzrostem popularności, rósł również hejt, z którym na co dzień musiała się mierzyć. Nieprzychylne komentarze zwykle nie dotyczyły jednak jej żartów, a wyglądu, dlatego były dla stand-uperki wyjątkowo bolesne.

- Drodzy, mam dosyć. Mam po prostu k***a dosyć. Myślałam, że jakoś to wszystko ogarnę, udźwignę, ale to ponad moje siły. Tak właśnie wygląda twarz człowieka (bo na drugim końcu komentarzy zawsze jest jakiś człowiek), który słyszy kilkanaście razy w ciągu ostatnich kilku godzin pod swoim adresem słowo „karzeł”. Który słyszy, że jest ciekawostką w cyrku. I to nie pierwszy raz. Dokładnie jak pan Paweł napisał w jednym ze swoich wielu komentarzy - „karzeł Ola wyłapała jedno zdanie i się z nim utożsamia” - przekazała Ola Petrus na swoim Facebooku.

- Wydawało mi się, że mam siłę walczyć o coś. Prosić, błagać, przekonywać, argumentować. W końcu nawet się wkurzyć. I nawoływać publicznie. Żeby nie dehumanizować. Żeby nie promować konotacji z cyrkiem. Żeby nie wyzywać słowem pejoratywnym. Myślałam, że czasy kiedy płaczę w domu, bo ktoś za mną krzyczy „karzeł, karzeł” mam już za sobą, ale niestety tak nie jest - wyznała.

Półfinalistka „Mam Talent” była wielokrotnie wyzywana i poniżana w sieci, a okrutni internauci m.in. porównywali jej występy na scenie do występów w cyrku. Ola Petrus w końcu przyznała, że ma już dość wyzwisk i hejtu, kierowanego w jej stronę i postanowiła pożegnać się z fanami i zniknąć z mediów społecznościowych.

- Znikam. Nawet nie wiem na jak długo. Ale wiem, że nie będę potrafiła pewnych rzeczy zignorować, więc chyba po prostu nie nadaję się już do tego. Muszę się po prostu wyłączyć, bo najzwyczajniej w świecie... nie wyrabiam. Straciłam ten cały j***ny dystans. Dziękujcie za ten ogrom ciepła od Was. Przepraszam, że mimo tego się poddaję. Trzymajcie się tam - napisała Ola Petrus. 

TVN - gwiazda pożegnała się z fanami na Facebooku

Facebook.com olapetrusstandup

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Radio Zet/Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News