Nie żyje aktor "Klanu", "M jak miłość" i "Na Wspólnej", ojciec prezenterki "Dzień Dobry TVN". Wielka strata

Nie żyje aktor "Klanu", "M jak miłość" i "Na Wspólnej", ojciec prezenterki "Dzień Dobry TVN". Wielka strata Źródło: .

Prezenterka TVN przechodzi trudne chwile. W jej otoczeniu jest najbliższa rodzina, a wszyscy krewni oraz środowisko filmowe opłakują śmierć jej taty. Widzowie doskonale znali go z "Klanu" i kilku głośnych polskich filmów.

Tata gwiazdy TVN nie żyje. Dożył sędziwego wieku 82 lat i dziś rano zewsząd zaczęły napływać kondolencje. Ojciec prezenterki był aktorem, dlatego wiadomość o jego śmierci wstrząsnęła środowiskiem filmowym. Kondolencje przekazała m.in. Ewa Kuklińska.

Nie żyje tata prezenterki TVN

Z samego rana media obiegła potwierdzona już wczoraj wiadomość - nie żyje aktor Krzysztof Kalczyński. Większość osób kojarzy to znane nazwisko, nosi je bowiem prezenterka "Dzień Dobry TVN", Anna Kalczyńska. Nie tylko ona została osierocona. Jej tata pozostawił w żałobie dwójkę swoich dzieci: dziennikarza Filipa Kalczyńskiego oraz Marię Kalczyńską.

Żona Krzysztofa Kalczyńskiego, Halina Rowicka-Kalczyńska, zewsząd otrzymuje słowa wsparcia, a jej profil na Facebooku jest pełen zdjęć męża i wspomnień, które udostępniają inni.

- Halinko Kochana...! Aż trudno udźwignąć tę wiadomość o odejściu Krzysia, tak jest nagła, niespodziewana i okrutna. Przyjmij moje najszczersze wyrazy współczucia... Przytulam Cię bardzo serdecznie... - napisała Ewa Kuklińska.

Kondolencje płyną szerokim strumieniem. Krzysztof Kalczyński był bardzo doceniany przez talent i osobowość

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Dziś zmarł znakomity aktor, szlachetny i dobry Człowiek, wielki patriota, strażnik najważniejszych narodowych wartości Krzysztof Kalczyński. Wielki smutek. Halinko ogromnie mi smutno! - napisał dziennikarz Krzysztof Deszkiewicz.

- Dziś odszedł mój wspaniały Teść, Tata - Krzysztof Kalczyński. Człowiek miliona anegdot, niespożytej energii i dowcipu, wspaniały Tata ale tez Dziadek. Będzie nam Go bardzo brakowało Mam to szczęście, że mieszkam z kilkoma klonami Taty - ten urok, poczucie humoru, odwaga, kreatywność to bardzo Kalczyńskie cechy. Dziękuje Tato za to i za Twoje ogromne - wpis pełen tęsknoty i bólu na Instagramie opublikowała żona Filipa Kalczyńskiego.

Dzisiaj grzeje: 1. Niespodziewane słowa ws. śledztwa dot. ekshumacji Woźniak-Staraka. Wypowiedź inspektora obiega media

2. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie

Krzysztof Kalczyński urodził się 4 maja 1937 roku w Poznaniu. Od zawsze wiedział, że jego przeznaczeniem jest film i scena. Początkowo był muzykiem Teatru Narodowego, w 1961 roku ukończył studia na wydziale reżyserii muzycznej w PWSM w Warszawie, a 3 lata później mógł poszczycić się dyplomem krakowskiej PWST. Grał m.in. w teatrach Wybrzeże, Narodowym, Klasycznym, Studio. Widzom jest znany z roli Jeremiego Konarskiego w "Na Wspólnej", Edwarda Tyczyńskiego w "Klanie" lub z "Plebanii". Zagrał też m.in w "Stawce większej niż życie", "Pograniczu w ogniu", "Zmiennikach".

Fot. facebook.com/halina.rowickakalczynska/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy w Szwecji okradają Polaków. Bezczelna metoda
  2. Mąż nagrał swoją żonę ukrytą kamerą. Był w szoku, gdy zobaczył, co robi z ich dzieckiem
  3. Krystyna Pawłowicz w nocy nie była w stanie wsiąść do taksówki. Posłance pomogła policja
  4. Nagrano Kaczyńskiego z ukrycia. Widać na filmie jak traktuje się "szeregowego posła"
  5. 102-letnia babcia nie mogła się pojawić na ślubie wnuczki. Panna młoda od razu postanowiła działać, jej pomysł wycisnął łzy z oczu rodziny

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News