Był gwiazdą TVN, nagle całkowicie zniknął. Ciężko uwierzyć, co robi dzisiaj

Był gwiazdą TVN, nagle całkowicie zniknął. Ciężko uwierzyć, co robi dzisiaj Źródło: tvnpl YouTube.com

TVN wykreował wiele gwiazd, które na stałe zaczepiły się w polskim show-biznesie. Kiedyś był prawdziwą gwiazdą i zobaczyć można go było w najpopularniejszych programach, ale po jakimś czasie zniknął. To, czym zajmuje się teraz, zaskoczy większość fanów jego występów.

TVN sprawił, że o Bilguunie Ariunbaatarze zrobiło się głośno. Pojawiał się głównie w roli komika i kreował się na niezbyt rozumiejącego polskie realia obcokrajowca. Pomogła mu w tym azjatycka uroda i pochodzenie. Celebryta przyszedł na świat w Ułan Bator, ale całe swoje życie spędził w Polsce. 

Kiedyś występował w TVN, teraz całkowicie zmienił zajęcie

TVN zrobił z niego gwiazdę, lecz on po jakimś czasie nagle całkowicie zniknął. Jego rozbrajające krótkie, zabawne filmiki chociażby z programu "Szymon Majewski Show" nadal dostępne są na kanale TVN na YouTubie i cieszą się niesłabnącą popularnością. Ciężko uwierzyć, co Bilguun robi dzisiaj, a wszyscy znający go tylko z prześmiewczych i przerysowanych zachowań. Po reporterze fikcyjnej telewizji z Mongolii nie ma już śladu i dawna gwiazda TVN-u połączyła siły ze znanym znajomym, aby stworzyć zespół muzyczny, który już niedługo wyda płytę. Skład formacji jest naprawdę imponujący.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zespół Lavina już niedługo podbije polskie rozgłośnie radiowe?

Bilguun Ariunbaatar tworzy zespół Lavina wraz z aktorem dobrze znanym z produkcji TVN czy największych polskich hitów filmowych. Szeregi formacji zasilił wraz z Bilguunem Mateusz Banasiuk, który od lat nie ukrywa swojej fascynacji muzyką. Zresztą to nie pierwszy zespół, w jakim gra aktor. Wielu fanów zabawnego Mongoła może być zaskoczonych, widząc i słysząc poczynania dawnej gwiazdy TVN-u przed mikrofonem. Do sieci trafił właśnie singiel promujących debiutancką płytę obu panów. Przed poinformowaniem szerszej publiczności o swoich planach zdecydowali się zagrać kilka mniejszych koncertów i zdradzili, jak zostały odebrane ich muzyczne poczynania.

Dzisiaj grzeje: 1. Niebywałe słowa Rafała Trzaskowskiego po ogłoszeniu wyborów. Podkreślił jedną rzecz

2.Choroby, którymi możemy zarazić się od kleszczy. Niektóre są naprawdę bardzo niebezpieczne

W sieci pojawił się ich wspólny singiel

- Mieliśmy kilka takich małych koncertów, głównie dla znajomych i odnieśliśmy wrażenie, że te polskie jakoś lepiej docierają do publiczności - powiedział w rozmowie z Interią Mateusz Banasiuk. Na płycie usłyszymy zarówno piosenki po polsku, jak i po angielsku. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Radwańska w końcu przerwała milczenie. Zdradziła informacje o swoim porodzie, fani na nie czekali
  2. Krzysztof Jackowski ostrzegł wszystkich. Wskazał na niebezpieczne toksyny w jedzeniu kupowanym przez Polaków
  3. Na wiecu nie dopuścili Agaty Dudy do głosu. Już miała odezwać się do mikrofonu, ale ją zagłuszyli
  4. Kamery zarejestrowały reakcję Kingi Dudy po ogłoszeniu wyników. Wszyscy zobaczyli, jej mina mówi wszystko
  5. Zajrzeli do otwartego grobu i pobledli. Widok przeszedł ich najśmielsze oczekiwania
  6. W dniu wyborów prezydenckich dotarła do nas tragiczna wiadomość. Niestety, nie żyje Wanda Król

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News