Niewyobrażalna tragedia w szpitalu psychiatrycznym. TVN poinformował o śmierci 6 osób w pożarze

Niewyobrażalna tragedia w szpitalu psychiatrycznym. TVN poinformował o śmierci 6 osób w pożarze Źródło: pikio.pl

TVN przekazało właśnie wstrząsające informacje, które błyskawicznie obiegły całą Polskę oraz Europ. Jak możemy się z nich dowiedzieć, w jednym ze szpitali psychiatrycznych doszło do tragicznego pożaru. Mimo szybkiej interwencji służb, 6 osób zginęło.

TVN właśnie poinformowało o tragedii, która wydarzyła się w jednym ze szpitalu dla osób psychicznie chorych. Straż pożarna pojawiła się na miejscu już chwilę po otrzymaniu zgłoszenia, jednak aż 6 osób nie udało się ostatecznie uratować. Co więcej, akcja ratunkowa wciąż nie może zostać uznana za zakończoną. Cała sprawa jest tak tragiczna, że głos zabrał nawet prezydent. 

Wstrząsające informacje TVN. W szpitalu psychiatrycznym doszło do pożaru 

Do zdarzenia doszło późnym wieczorem w poniedziałek w Odessie na południu Ukrainy. Straż pożarna otrzymała zgłoszenie, że w jednym ze szpitali psychiatrycznych zaczął rozprzestrzeniać się ogień. Funkcjonariusze niezwłocznie udali się na miejsce, gdzie zaczęli walczyć z żywiołem. Jak podają media, pożar zajął powierzchnię około 500 metrów kwadratowych w budynku jednokondygnacyjnym. W gaszeniu ognia brało udział ponad 50 strażaków. W momencie walki z potwornym żywiołem kilku z nich starało przedrzeć się do środka, by wyprowadzić osoby się tam znajdujące., niestety nie wszystkich udało się uratować. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Są ofiary śmiertelne. Prezydent kraju zabiera głos

Mimo szybkiej interwencji, aż 6 osób zginęło w pożarze, natomiast 15 udało się bezpiecznie wyprowadzić z budynku, a następnie zostały poddane opiece medycznej. Mimo że nad ogniem udało się zapanować, akcji ratunkowej wciąż nie można uznać za zakończoną. Nadal trwają poszukiwania co najmniej pięciu pacjentów szpitala. 

W związku z tak tragicznymi okolicznościami, prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski postanowił publicznie zabrać głos. Złożył on kondolencje rodziną ofiar pożaru. Co więcej, zwrócił się do premiera Wołodymyra Hrojsmanowa i  zlecił powołanie specjalnej komisji, dzięki której uda się w jak najszybszym czasie ustalić przyczyny pożaru. Służby wciąż pracują na miejscu, zatem nie wykluczone, że w przeciągu najbliższych godzin pojawią się kolejne informacje na temat ofiar.  

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Ujawniono SEKRET Joanny Liszowskiej. Miała ROMANS z 16 lat starszym aktorem. Znacie go ze "Świata wg Kiepskich"
  3. Julia Wieniawa zmaga się z paskudną chorobą. W rozmowie z mediami zdradziła okropne kulisy walki
  4. Woźniak-Starak zakpiła na wizji ze wzrostu celebryty. Pożałowała, riposta była mistrzowska
  5. Małgorzata Rozenek rozpaliła piłkarzy i kibiców krótkimi, zmysłowymi szortami. Jej nogi to marzenie, mamy nową Miss Euro?
  6. Mateusz Morawiecki pochwalił się zdjęciem z żoną i dziećmi. Jego najmłodsze pociechy są już takie duże

Źródło: tvn24

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu