Niewyobrażalny dramat gwiazdora TVN, lekarze postawili złą diagnozę. Na zawsze zapamięta okropne cierpienie

Niewyobrażalny dramat gwiazdora TVN, lekarze postawili złą diagnozę. Na zawsze zapamięta okropne cierpienie Źródło: instagram.com leszek_stanek

Gwiazdor TVN przechodził niewyobrażalne męki, postanowił jednak podzielić się ze wszystkimi tym, czego doświadczył. Ma nadzieję, że niektórzy przyłożą większą wagę do swojego zdrowia i objawów, które na pierwszy rzut oka mogą wydać się kompletnie niepokojące.

Gwiazdor TVN nie mógł przewidzieć, że przykre wydarzenia spotkają akurat jego. Kiedy szczerze opowiedział o tym, co go spotkało, wszyscy wzięli sobie jego historię do serca. Organizm przechodził katusze.

Aktor i celebryta znany z TVN cierpiał przez lekarzy

Aktor znany z udziału w "Azji Express" poradził sobie w tym programie doskonale. Leszek Stanek natychmiast zyskał ogrom sympatii. Mało kto wiedział, co potem przeżywał celebryta. Fani poważnie zaniepokoili się jego opowieścią, bardzo mało dzieliło go od śmierci. Leszek Stanek swojego czasu uskarżał się jedynie na ból brzucha. Kiedy nie mógł pozbyć się dolegliwości np. zmianą diety, udał się do lekarza, i to niejednego.

Lekarze ból brzucha zdiagnozowali jako objaw niestrawności. Aktor zaufał specjalistom i poddał się ich zaleceniom. Kiedy jednak ból nie przechodził, był zmuszony udać się do szpitala. Tam poddał się już szczegółowym badaniom na odpowiednim sprzęcie i dowiedział się, że od dłuższego czasu cierpi na ostrą niewydolność jelit.

Groziła mu sepsa, jego wygląd mocno się zmienił

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z racji tego, że stan zdrowia aktora był poważny, od razu trafił na stół operacyjny. Nie było czasu, aby wprowadzić inny model leczenia - lekarze doszli również do wniosku, że Leszkowi Stankowi może grozić sepsa. Należało działać szybko, aktorowi groziło nawet wycięcie części jelita. Przez ostrą niewydolność jelit gwiazda TVN schudła w 2,5 tygodnia aż 10 kg.

Dzisiaj grzeje: 1. IMGW pilnie alarmuje przed zagrożeniem zdrowia i życia Polaków. Żywioł uderzy z destrukcyjną mocą
2. Barbara Kurdej-Szatan jest załamana przez koronawirusa: „Niedługo artyści nie będą mieli za co żyć”

- (...) Często dopiero w chwili kiedy dotknie nas jakaś tragedia, to wtedy weryfikujemy swoje życie na nowo i tym oto sposobem jedne sprawy stają się bardziej, a inne mniej istotne. Jestem wkurzony i owszem, że teraz będę musiał odpuścić kilka rzeczy, że opóźnią się moje projekty zawodowe, a inne będę musiał pogrzebać w pamięci. Jestem wkurzony, że straciłem na wadze i że nie pochodzę w najbliższym czasie na treningi. Ale jestem szczęśliwy, że mogę w końcu napić się wody. Tak kochani: NAPIĆ SIĘ WODY‼️ Nie dostrzegamy i nie doceniamy wielu sytuacji, rzeczy, ludzi aż do momentu... kiedy już nie ma czego dostrzegać i doceniać - napisał aktor na swoim Instagramie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czy koronawirusem można zarazić się od zwierząt domowych? Odpowiedzi udziela WHO
  2. Koniec sezonu skoków narciarskich. Zapadła oficjalna decyzja federacji
  3. Ulubiony napój większości Polaków ma fatalny wpływ na organizm. Działa prawie jak trucizna, lepiej go nie pić
  4. Kot chciał zwrócić na siebie uwagę właścicieli. Niewiarygodne, jak potraktował właścicieli gdy pracowali
  5. Natalia Kukulska pokazała intymne zdjęcie z córką. Ciężko opanować łzy
  6. Właśnie teraz kapusta pekińska jest na wagę złota. Powinno się ją jeść na potęgę

Źródło: Interia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News