Widzom TVN odebrało mowę. Pokazali kobietę, która zrobiła sobie enemę z kawy. Skutki były opłakane

Widzom TVN odebrało mowę. Pokazali kobietę, która zrobiła sobie enemę z kawy. Skutki były opłakane Źródło: screen TVN

TVN pokazał coś wyjątkowo porażającego. Choć naprawdę trudno w to uwierzyć, kobieta zrobiła sobie lewatywę z kawy, a skutki wręcz odbierają mowę.

Widzów TVN zwyczajnie wbiło w fotel, gdy poznali historię pewnej pacjentki. Bohaterka trafiła do szpitala po tym jak samodzielnie zrobiła sobie lewatywę z kawy i to z absurdalnego powodu. Jednak nie to w tym wszystkim jest najgorsze, bowiem to dopiero skutki jej zachowania zapierają dech.

TVN pokazał kobietę, która zrobiła sobie lewatywę z kawy 

Na łamach jednej z popularniejszych w Polsce stacji widzowie mają możliwość oglądania wielu paradokumentów, często opierających się na prawdziwych zdarzeniach. Historie bohaterów bywają naprawdę różne i dostarczają tym samym iście skrajnych emocji, a o sytuacji z programu "Szpital" widzom raczej trudno będzie zapomnieć. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Do krakowskiego szpitala trafiła kobieta, która jak się okazało, samodzielnie wykonała sobie lewatywę i to przy pomocy zwykłej kawy. Najwyraźniej nie podejrzewała, że skończy to się dla niej tragicznie i w ciężkim stanie będzie musiała pilnie trafić pod opiekę lekarzy. Tymczasem jej mąż zupełnie nie rozumiał, dlaczego ta dopuściła się czegoś takiego. 

Gdyby tego było mało, zamiast zamartwiać się stanem zdrowia żony on próbował poderwać pielęgniarkę. Niespodziewanie na jaw wyszedł fakt, że w ich małżeństwie od dawna się nie układa, a pacjentka straciła zainteresowanie mężem po tym, jak zauroczyła się ojcem narzeczonego swojej córki. Co więcej, to właśnie dla niego wykonała lewatywę nie wiedząc nawet, że mężczyzna nie jest zainteresowany jej względami. 

Dzisiaj grzeje: 1. Za pięciozłotówkę możesz dostać fortunę. Sprawdź, czy masz ją w swoim portfelu

2. Wśród rannych są dzieci. Okropny wypadek na wschodzie Polski

Historia wręcz odbiera mowę, a widzowie długo nie mogli pozbierać się po takich zdarzeniach. Bacznie obserwowali jak rodzinny konflikt z każdą minutą narastał coraz bardziej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy
  2. Środki na 500 plus wzrosną aż o 90 proc. Beneficjenci świadczeń się cieszą, budżet państwa cierpi
  3. Niepokojące doniesienia o mamie Grażyny Torbickiej. Córka wyznała całą prawdę, smutne informacje
  4. Dramatyczne zdarzenie w The Voice Kids, polało się morze łez. Chodzi o śmierć bliskiej osoby, jak mogli to pokazać na wizji?
  5. Drzwi kościoła się otworzyły podczas ślubu i wtedy się zaczęło. Niewyobrażalne sceny, goście przecierali oczy ze zdumienia

Źródło: tvn

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News