Nowe informacje o porannej tragedii w Polsce, której nikt nie przeżył, ścinają z nóg. Chodzi o wiek ofiar

Nowe informacje o porannej tragedii w Polsce, której nikt nie przeżył, ścinają z nóg. Chodzi o wiek ofiar Źródło: .

TVN na bieżąco podaje informacje dotyczące porannego wypadku w województwie lubuskim. Wszyscy pasażerowie poruszającego się Audi nie żyją. Kiedy określono wiek ofiar, wszystkich zmroziło - to byli bardzo młodzi ludzie.

TVN przekazuje kolejne tragiczne wieści związane z wypadkiem samochodowym. Mieszkańcy okolic Świebodzina nie mogą uwierzyć, że nie żyje aż 5 osób. Była to trójka mężczyzn i dwójka kobiet w bardzo młodym wieku.

TVN poinformował o dalszych szczegółach tragedii w Lubuskiem

Dziś nad ranem doszło do niewyobrażalnej tragedii na drodze relacji Cibórz-Skąpe w województwie lubuskim. Tuż przed godziną 6:00 Audi wypadło z drogi, przebiło barierki i wylądowało w wodzie spadając z mostu. Samochód leżał w rozlewisku rzeki Świebodka i Ołobok. Wiadomo, że pojazdem podróżowało 3 mężczyzn i 2 kobiety.

Policję, straż pożarną i pogotowie powiadomił przypadkowy kierowca, który w wodzie ujrzał wystający dach Audi. Kiedy na miejscu pojawiły się służby, podjęto błyskawiczną akcję wyciągania ofiar z samochodu. Do końca każdy miał nadzieję, że pasażerowie w jakiś sposób zdążyli się uratować. Wezwano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, ale nim przyleciał na miejsce, zakończyła się reanimacja ostatniej wyciągniętej osoby. Nikt nie przeżył, w środku znajdowali się bardzo młodzi ludzie - w wieku od 19 do 24 lat.

Reanimacja każdej z ofiar trwała około 40 minut. Nikogo nie udało się uratować

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ratownik ubrany w skafander i zabezpieczony na lince wszedł do wody, żeby zobaczyć, czy w tym samochodzie znajdują się jakieś osoby. Stan wody na to nie pozwolił. Ratownik natychmiast podpiął linkę z wyciągarki pod tył samochodu i samochód został wyciągnięty na brzeg - relacjonował kpt. Sebastian Piotrowski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świebodzinie. Auto najprawdopodobniej wpadło w poślizg na łuku drogi. Wczoraj na tym terenie padało, a nad ranem był przymrozek.

Dzisiaj grzeje: 1. Otworzyli prezent ślubny dopiero po 9 latach. Gdy zajrzeli do środka, prawie zemdleli
2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Barw Szczęścia" i wielu innych. Druzgocące doniesienia

Reanimacja każdej z pasażerów trwała około 40 minut. O godzinie 7:47 obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon ostatniej ofiary.

- Będziemy teraz identyfikować ciała. Oględziny na miejscu zdarzenia mogą zająć najbliższych kilka godzin - powiedział Marcin Ruciński ze świebodzińskiej policji. Dodał, że w drodze do miejsca wypadku są już policyjni psychologowie i będą czekać na zidentyfikowanie ofiar. Mają udzielić pomocy psychologicznej zrozpaczonym rodzinom. Na moście jeszcze kilka godzin będą trwać policyjne czynności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz własne mieszkanie? Możesz stracić pieniądze, "już wiadomo, że urzędnicy nie zdążą"
  2. Dostaniesz nawet ponad 1000 zł. Wystarczy zrobić JEDNĄ rzecz w pracy
  3. Drożdżowe pierogi z oszałamiającym farszem meksykańskim są prawdziwym hitem. Rodzina codziennie będzie o nie prosić
  4. Niezwykła sałatka świąteczna ze śledziem zniknie z talerzy w kilka sekund. Prosta i pyszna, zawsze będziesz ją robić na ważne okazje
  5. Znaleziono mężczyznę odpowiedzialnego za tragedię w Ostrawie. Nigdy nie odpowie za swoją zbrodnię

Źródło: TVN24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News