Dramatyczne chwile gwiazdy TVN. Jej mała córeczka musiała zostać pilnie zoperowana

Dramatyczne chwile gwiazdy TVN. Jej mała córeczka musiała zostać pilnie zoperowana Źródło: youtube.com/بوكي PUKI

Gwiazda TVN ostatnie swoje dni spędziła przy córce w szpitalu. Nie odstępowała jej na krok. Maleńka dziewczynka pilnie musiała przejść skomplikowaną operację, która rzutuje na jej dalsze życie.

Dziennikarka TVN przeżyła chwile strachu. Już od dłuższego czasu toczy się walka o zdrowie jednej z jej córek. Sprawa była na tyle poważna, że w trybie pilnym potrzebna była operacja.

Gwiazda TVN strasznie martwiła się o swoją córkę

Córka Anny Wendzikowskiej, Kornelia, od chwili narodzin znajduje się w centrum zainteresowania mediów. Nie tylko dlatego, że jest owocem związku z Patrykiem Ignaczakiem z zespołu Audiofeels - dziennikarka niedługo po narodzinach dziecka rozstała się z nim. Uwagę mediów przykuły okulary korekcyjne, które od wczesnych lat musiała nosić córka gwiazdy TVN. Pojawiły się pytania, na co choruje maleńka Kornelia.

Okazuje się, że mała dziewczynka cierpi na niedorozwój nerwów wzrokowych. Fani nie dawali spokoju Annie Wendzikowskiej, więc ta w końcu dokładnie opisała na co jest chore jej dziecko.

- Niestety, u nas to trochę bardziej poważna sprawa... Kornelia ma niedorozwój nerwów wzrokowych. Jedno oko działa normalnie, drugie gorzej i przez tę różnicę w jakości widzenia robi się problem. Ćwiczymy cały czas to gorzej widzące oko - tłumaczyła Wendzikowska i jeździła z nią do najlepszych specjalistów.

Pod zdjęciem pojawiły się setki słów wsparcia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jeszcze 2 lata temu Anna Wendzikowska mówiła, że operacja nie jest potrzebna, a specjaliści są dobrej myśli. Teraz okazało się, że córka przeszła operację, i jak wyszło na jaw - niejedną.

- Moja kochana córeczka, moja fajterka. Mamy za sobą kolejną operację oczu. Dochodzimy do siebie w domu. Dziękujemy - napisała na Instagramie gwiazda TVN.

Dzisiaj grzeje: 1. Wyciekły zdjęcia Roksany Węgiel z 20 lat starszym facetem! Rodzice 14-latki mogą nie być zadowoleni
2. Na pogrzebie nagle wybrzmiały przeraźliwe krzyki. Otworzyła się trumna i wszyscy ujrzeli makabryczny widok

Na wieść o przebytej operacji, pod zdjęciem Anny Wendzikowskiej z dziećmi pojawiły się setki komentarzy. Pisali je nie tylko fani, ale i najbardziej znani celebryci.

- Dużo zdrowia! Będzie dobrze - napisała żona Piotra Rubika, Agata.

- Zdrówka! - życzyła Katarzyna Zielińska.

- Zdrówka dla Kornelci, a dla Ciebie Aniu siły... Wszystkiego najlepszego dla Was Dziewczyny, jesteście cudowne. Kibicuję, trzymam kciuki i przesyłam mnóstwo całusów i dobrej energii - pisała wierna fanka.

- Dużo zdrówka dla córeczki, w sumie to dla obu, bo nie ma dla rodzica nic ważniejszego niż zdrowie dziecka - skomentowała jedna z obserwujących.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ryanair wycofuje samoloty. W polskich maszynach wykryto SKRAJNIE NIEBEZPIECZNE pęknięcia
  2. Odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował skoku w bok
  3. Dała 2-letniemu synowi popularny owoc. Maluch go zjadł i umarł straszną śmiercią
  4. Nieprawdopodobne doniesienia mediów. Książę Harry nie jest synem księcia Karola
  5. Chłopiec mógł zabrać ze schroniska dowolne zwierzę. Jego wybór rozdziera serce

Źródło: Instagram

Następny artykuł