Nie żyje gwiazda najbardziej kontrowersyjnego show w historii TVN. Miała tylko 38 lat, wstrząsające okoliczności śmierci

Nie żyje gwiazda najbardziej kontrowersyjnego show w historii TVN. Miała tylko 38 lat, wstrząsające okoliczności śmierci Źródło: pikio.pl

Show emitowany w TVN z jej udziałem wzbudzał ogromne kontrowersje. Teraz poinformowano o jej śmierci - miała tylko 38 lat. Okoliczności śmierci celebrytki są przerażające, a jej mąż podejrzewa, że zamieszane były w to organizacje przestępcze.

Gdy TVN wyemitował słynny program, podzielił tym swoich widzów. Przedstawiony materiał budził niemałe kontrowersje i cieszył się ogromną oglądalnością. "Wszystko o Miriam" było prawdziwym hitem stacji. Niestety, właśnie podano informacje o śmierci głównej gwiazdy show.

Nie żyje gwiazda kontrowersyjnego show TVN

W programie "Wszystko o Miriam" sześciu mężczyzn przebywających w wielkim domu walczyło o serce Miriam Rivery. Nie wiedzieli jednak o jednym, istotnym szczególe - główna gwiazda programu była transseksualnym mężczyzną, który przyjmował męskie hormony oraz poddał się operacji powiększenia piersi. Nie usunął jednak genitaliów. Clue show był fakt, że o płci Miriam wiedzieli widzowie, ale nie uczestnicy programu. 

Dzięki programowi Miriam Riviera zrobiła karierę w mediach. Trafiła nawet do "Rozmów w Toku" z Ewą Drzyzgą. Okazało się, że celebrytka nie żyje od 5 lutego, ale z wielu powodów rodzina nie informowała o tym mediów. Na początku roku znaleziono kobietę powieszoną w mieszkaniu w Hermosillo (Meksyk). Oficjalnym powodem jest samobójstwo, ale pozostałe okoliczności śmierci mogą przerażać.

Wstrząsające okoliczności śmierci Miriam. Podejrzewa się, że ktoś ją zabił, zamieszane mogły być grupy przestępcze

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż David Cuervo uważa, że w śmierć jego małżonki zamieszane były osoby trzecie. Twierdzi, że w dniu, w którym zmarła, dzwoniła do niego, by powiedzieć, że źle się czuje, wymiotuje krwią i wybiera się do szpitala. Do placówki nigdy nie dotarła - gdyż oficjalnie popełniła samobójstwo.

Dzisiaj grzeje: 1. "Jakim trzeba być sku***synem". Hołdys o atakach TVP na prezydent Dulkiewicz
2. Biedronka nie płaci podatków w Polsce? Resort ujawnił zaskakujące dane

Cuervo chciał, aby sekcję zwłok jego żony przeprowadzono w Nowym Jorku, ale jej ciało zostało przed nią skremowane - co zatarło wszystkie ślady. Ponadto mąż Miriam otrzymywał telefony z pogróżkami. Istnieje teoria, że za śmiercią gwiazdy stoi organizacja przestępcza handlująca ludźmi - próbowali oni zmusić kobietę do prostytucji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przerażony kot jechał na dachu rozpędzonego samochodu. Drżał z przerażenia i cudem uszedł z życiem [WIDEO]
  2. Panna młoda ukroiła tort weselny i zobaczyła coś przerażającego. Musiała interweniować policja
  3. Dwa dni przed śmiercią Kora ostatkiem sił wypowiedziała wstrząsające słowa. Jej siostra dopiero teraz była w stanie to ujawnić
  4. Jego żona zmarła nagle na wakacjach za granicą. Gdy udało się sprowadzić jej ciało do kraju, lekarzy ścięło z nóg
  5. Mamę obudziło dziwne zachowanie psa. Kiedy za nim poszła, aż zamarła

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News