Na pokładzie było 148 osób. W trakcie lotu odpadła część silnika, wstrząsające doniesienia TVN

Na pokładzie było 148 osób. W trakcie lotu odpadła część silnika, wstrząsające doniesienia TVN Źródło: .

TVN poinformował dziś o chwilach grozy podczas lotu samolotem. Na pokładzie było 148 osób, a w trakcie lotu odpadła część silnika. Pilot zareagował bardzo szybko. Sieć obiega nagranie z momentu awarii.

TVN informuje o awarii samolotu. W czasie rejsu popsuł się silnik maszyny. Na pokładzie zagrożonych było 148 osób. Jeden z pasażerów nagrał przez okno uszkodzoną część samolotu, przerażający film obiegł sieć.

TVN: chwila grozy na pokładzie samolotu

Do groźnego zdarzenia doszło w Stanach Zjednoczonych. Samolot linii Delta Flight z Atlanty do Baltimore doznał poważnego uszkodzenia w czasie lotu. Popsuł się silnik maszyny, co uniemożliwiało dalszą podróż. Na pokładzie zagrożonego lotu było wówczas 148 osób. Piloci natychmiast zdecydowali o lądowaniu awaryjnym

- Po tym, jak usłyszeliśmy "bum", zobaczyliśmy cały ten dym w kabinie i wtedy naprawdę zaczęliśmy wariować. Samolot zaczął powoli zwalniać, zaczęło robić się gorąco, a dopływ powietrza został odcięty - relacjonowała w rozmowie ze stacją CNN jedna z pasażerek.

Uszkodzony silnik został zarejestrowany telefonem przez jednego z podróżujących. Na filmiku widać, jak część silnika odrywa się i obija o owiewki. Wstrząsające wideo już obiegło Internet.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Po prostu wyciągnąłem telefon. Wiedziałem, że nie mam zasięgu, ale napisałem do mojej mamy, że ją kocham - powiedział autor nagrania w rozmowie z amerykańską telewizją. 

Samolot lądował awaryjnie na lotnisku Raleigh-Durham, w Północnej Karolinie. Lądowanie przebiegło bez problemu. Nikomu nic się nie stało. Linie lotnicze już zakomunikowały, że maszyna została naprawiona. Popsuty silnik wymieniono, a samolot wraca do użytkowania.

Źródło: Twitter/Logan Webb @Micahlifa

Źródło: Twitter/Logan Webb @Micahlifa

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Chylińska tym razem przeszła samą siebie. Pospadacie z krzeseł na ten widok. Fani do teraz nie mogą dojść do siebie!
  2. Ujawniono prawdę o tożsamości Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie! Nikt o tym wcześniej nie wiedział
  3. Przed śmiercią Kotulanki nastąpił tragiczny zwrot akcji, o którym się nie mówiło. To jeden większych koszmarów ostatnich lat
  4. Koszmar z dzieciństwa który Agata Duda "będzie miała przed oczami do końca życia". Przy rodzinnym stole słychać było tylko płacz
  5. To jest nierealne. Mama Grażyny Torbickiej ma ponad 80 lat, a wygląda jak petarda! Chyba zesłały ją anioły
  6. Niewiarygodne. Oto co znalazło się na grobie Kory, przechodniom opadają szczęki na sam widok
  7. Pola Raksa urodziła się podczas II wojny światowej. To jak wygląda dziś, wprawia w osłupienie

Źródło: TVN 24, Gazeta

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News