Pociągi mogą nie dojechać, wielkie zamieszanie. TVN przekazuje ważne informacje dla pasażerów, podróżni będą wściekli

Pociągi mogą nie dojechać, wielkie zamieszanie. TVN przekazuje ważne informacje dla pasażerów, podróżni będą wściekli Źródło: wikipedia/junx/

TVN podało informacje, które na pewno rozwścieczą wszystkich Polaków podróżujących pociągami. Przez liczne zmiany dojdzie do niewyobrażalnego zamieszania, przez które możemy nie dojechać tam, gdzie byśmy chcieli.

TVN informuje o zmianach w rozkładach jazdy pociągów. Jak się okazuje, niektóre z nich zostaną odwołane, a jeszcze inne zupełnie zmienione. Zmiany weszły w życie już dziś, zatem niepoinformowani pasażerowie mogą mieć niemałe problemy z podróżowaniem. Czeka nas gigantyczne zamieszanie, na którym najbardziej ucierpią pasażerowie. 

TVN informuje o nowych zmianach. Podróżnicy mogą nie być zadowoleni 

Już dziś zostały zmienione rozkłady jazdy pociągów na wielu trasach, między innymi z Warszawy do Skierniewic, Łukowa, Łowicza czy Małkini. Jak podają media, nowy rozkład obowiązywać będzie od 9 czerwca do 31 sierpnia, czyli przez cały okres wakacyjny - może stanowić to bardzo poważne utrudnienie dla wczasowiczów.  

- Na trasie Warszawa-Skierniewice wciąż trwają prace modernizacyjne. Rozkład jazdy będzie ulegał częstym zmianom. Prace będą dotyczyły zarówno odcinka Warszawa Włochy – Pruszków, jak również Pruszków – Grodzisk Mazowiecki. Wpływ na ruch pociągów będą miały także zamknięcia na linii dalekobieżnej - podaje Kolej Mazowiecka.

Jak wynika z ustaleń, na bieżąco będą zmieniane także kolejne rozkłady jazdy, które będą obowiązywały w dniach: 9–21 czerwca; 22–29 czerwca; 30 czerwca–14 lipca; 15–25 lipca; 26 lipca–2 sierpnia; 3–31 sierpnia.

Jakby zamieszania było zbyt mało, w nocy z 11 na 12 czerwca pociągi nocne zostaną zastąpione autobusami, co wprowadzi dodatkowy chaos. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zamknięty odcinek i odwołane pociągi 

1–7 lipca oraz 8–14 lipca pojawią się utrudnienia na trasie Wawer–Warszawa Falenica. Znaczna część pociągów SKM i KM zostanie w tych dniach odwołana, pasażerowie więc nie dojadą tam, gdzie by chcieli. Od 15 lipca do 23 sierpnia odcinek Otwock-Józefów zostanie zamknięty, dlatego też, część pociągów będzie przemieszczać się trasą Warszawa Falenica–Józefów.

W niektóre dni pociągi KM nie będą kursowały do Lotniska Chopina, a także odwołane zostaną pociągi z Piaseczna oraz do niego. Jeśli chodzi o linię Warszawa–Działdowo część pociągów będzie poruszać się w nieco innych godzinach, pasażerowie więc muszą być szczególnie czujni. Konieczne jest śledzenie na bieżąco wszelkich komunikatów i ogłoszeń o zmianach. 

- Dodatkowo w godzinach wieczornych i rannych, w związku z koniecznością szlifowania torów, zmianom będzie ulegał rozkład jazdy porannych i wieczornych pociągów. Część połączeń będzie odwołana. W PKP PLK wciąż trwają prace nad ostatecznym rozkładem związanym z tymi utrudnieniami - możemy przeczytać w komunikacie. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Znany polski muzyk został po raz 11 ojcem! Nie uwierzycie ile lat ma najstarsze dziecko! To przechodzi ludzkie pojęcie
  2. Jak DZIŚ wygląda Krystyna Loska? Gdy ją zobaczycie... ZDĘBIEJECIE!
  3. Polka skradła serce księcia Karola. Wysłał jej fortunę
  4. Żona puściła Sławomira z torbami! To, co mu powiedziała, było kłamstwem
  5. Silnie rakotwórcza substancja w hitowych produktach Biedronki. Będzie afera!
  6. Najbardziej niebezpiecznie w środę i czwartek. Alarm TVN: po piekielnych upałach gwałtowne i przerażające zjawiska

Źródło: tvn24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News