TVN - wstydliwa przeszłość gwiazdy
TRICOLORS/East News
Aneta Wasilewska - 10 Maja 2020

Mało kto pamięta o wstydliwej przeszłości gwiazdy TVN. Wszyscy wiedzieli, co robiła z innymi w samej bieliźnie

TVN jest jedną z czołowych stacji, którą Polacy mogą oglądać w TV. Stacja niewątpliwie jest kuźnią gwiazd i celebrytów polskiego show-biznesu, a jedną z największych gwiazd, które pojawiły się na antenie TVN, jest Omena Mensah. Niewielu Polaków jeszcze pamięta, jakie były jej początki, a wszyscy mieli okazję zobaczyć, co robiła z innymi w samej bieliźnie.

Gwiazda TVN Omena Mensah dziś zajmuje się czymś zupełnie innym niż na początku swojej kariery w stacji. Mało osób pamięta, że jej pierwszy występ w programie telewizyjnym miał miejsce w "Red Light", interaktywnym programie erotycznym. Stacja TVN wyprodukowała go, jako odpowiedź na popularny program telewizji Polsat "Różowa landrynka".

Masz oszczędności w banku? Lepiej wypłacić gotówkę, karty mogą nie zadziałać. Profesor ekonomii ostrzegaMasz oszczędności w banku? Lepiej wypłacić gotówkę, karty mogą nie zadziałać. Profesor ekonomii ostrzegaCzytaj dalej

Omena Mensah i jej początki w stacji TVN

"Red Light" emitowany był w stacji TVN w nocy, kiedy przed telewizorami znajdowała się już dorosła publiczność. W przeszłości program ten rozpalał do czerwoności. Wodzowie mogli mieć wpływ na to, co dzieje się na ekranie, gdzie znajdowała się właśnie egzotycznie piękna, Omena Mensah i Joanna Krochmalska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

KacperekNurek, który znalazł Kacperka, cały czas wszystko filmował. Dopiero w domu dostrzegł porażającą rzeczCzytaj dalej

W programie występowali także mężczyźni. "Red Light" to pierwszy program, który otwarcie opowiadał o seksie i pokazywał niezwykle odważne zdjęcia uczestników w bieliźnie lub bez niej. W jednym z odcinków doszło nawet do bardzo jednoznacznej sceny pomiędzy Mensah a Krochmalską.

W późniejszych latach, kiedy TVN zrezygnował już z kipiącego seksem programu, Omena Mensah wzięła udział w dwóch rozbieranych sesjach zdjęciowych. Jej zdjęcia zostały pokazane na rozkładówkach w "CKM-ie" i "Playboy'u".

- Zaczynałam pracę w TVN-ie w "Red Light". Każdy od czegoś zaczynał. Gdyby nie to, nie byłoby mnie tutaj dziś. Dobrze wykorzystałam tę szansę. To był trudny dla mnie program. Byłam studentką czwartego roku ekonomii. Tam nie było sytuacji rozbieranych, jeden odcinek był nagrywany w wannie. To była rola do odegrania. Wiedziałam, że to jest coś przejściowego - wspomniała udział w programie.

Dzisiaj grzeje:

1. Matka zostawiła 5-latka samego w aucie. Nagle zaczęło płonąć, niewyobrażalny dramat w centrum Polski

2. Epidemia przestaje się rozwijać? Najnowsze analizy mogą pozytywnie zaskoczyć Polaków

Gwiazda TVN całkowicie zmieniła ścieżkę kariery

Udział w programie "Red Light" otworzył Mensah ścieżkę kariery. Dzięki coraz rosnącej popularności dostała posadę pogodynki, a także zaproszenie do "Tańca z gwiazdami", gdzie zatańczyła z Rafałem Maserakiem. Stacja TVN dała jej także szansę prowadzenia programów kulinarnych i podróżniczych.

uploaded

Obrazy Pikio

fot. screen Bagaż osobisty/TTV

Najlepsze newsy dnia:

  1. Urodziła dziecko, które było w "ciąży". Dzień po porodzie lekarze przeprowadzili cesarskie cięcie
  2. Kamil Stoch nigdy o tym nie mówił. Na jaw wyszły fakty o jego religijności. Jakiego jest wyznania?
  3. Rząd przedłużył jeden z głównych zakazów, ale jest jeden wyjątek. Polacy łapią się za głowy
  4. Magda Narożna z Pięknych i Młodych przekazała radosną nowinę. Fani ślą gratulacje
  5. Karygodne zachowanie Polaków na plaży. Wszyscy widzieli, nie mieści się w głowie
  6. Dodaj 15 kropli do wody i mleka. Wyrosną gigantyczne pomidory w przyśpieszonym tempie o smaku nie do opisania

Domowe triki proszek do pieczeniaWsypał proszek do pieczenia do butów. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania, nigdy już nie zrobi inaczejCzytaj dalej

Źródło: WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News