Widzowie TVN przecierali oczy, widząc, co dzieje się na wizji. Przyłapani na stosunku płciowym ulubieni bohaterzy serialu

Widzowie TVN przecierali oczy, widząc, co dzieje się na wizji. Przyłapani na stosunku płciowym ulubieni bohaterzy serialu Źródło: youtube/tvn

TVN nie przestaje zaskakiwać swoich widzów. Każdy odcinek ulubionego serialu to mała niespodzianka dla widzów. Tym razem ulubieni bohaterowie zostali przyłapani na stosunku płciowym.

Stacja TVN coraz częściej skupia się na produkcji nietypowych seriali. Nowe i odważne losy bohaterów mogą nam dostarczać wiele rozrywki, konkurując z zagranicznymi serialami. Nie dziwi fakt, że widzowie jeszcze częściej stawiają na polskie produkcje. Ostatnio telewizja TVN zaproponowała nowy serial, który okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. 

TVN prezentuje widzom odważny serial 

"Zakochani po uszy" to nowa propozycja od stacji TVN. Serial ten można oglądać w telewizji TVN7, a także w sieci. Widzowie, którym znudziły się nieciekawe seriale, powinni po niego sięgnąć. "Zakochani po uszy" opowiada zajmującą historię trójki bohaterów, którzy wplątują się w miłosny trójkąt. 

Zimowe wieczory z perypetiami Asi, Sylwii i Piotra dostarczają widzom nie lada rozrywki. Ich losy wciągają, a widzowie cały czas się zastanawiają, z kim skończy Piotr. Czy będzie to jego miłość z dzieciństwa, czy partnerka z którą spotyka się od niedawana. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Serial TVN wprawił widzów w osłupienie

Odcinek o którym widzowie nie mogli zapomnieć, to ten w którym Sylwia i Piotr zostali przyłapani na stosunku płciowym. Poranne igraszki pary rozpalały zmysły, a widzowie przecierali oczy ze zdumienia, patrząc na odważne sceny, które proponuje stacja TVN. 

Kiedy Sylwia i Piotr zabawiali się w łóżku, do ich pokoju weszły dwie osoby, których nikt się nie spodziewał. Młodzi chłopcy zdziwili się poczynaniami pary, tak jak widzowie, którzy śledzili wszystko na ekranach. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje władca, który rządził krajem przez 50 lat. Obalił własnego ojca, błyskawicznie wyznaczono następcę
2. Do studia Elżbiety Jaworowicz wparował nagle Zenek Martyniuk. Widzom odebrało mowę, co tam się wydarzyło?

Widzowie TVN uwielbiają "Zakochanych po uszy" i na bieżąco śledzą ich losy. Katarzyna Grabowska, Kamila Kamińska i Michał Meyer swoją grą aktorską sprawili, że serial jest jednym z ulubionych, który został wyprodukowany przez TVN. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  2. 13. emerytura jednak nie dla wszystkich. 200 tys. Polaków będzie musiało obejść się smakiem
  3. Nie żyje 16 dzieci, tragiczna i nagła śmierć. Rozpacz, nie musiały ginąć
  4. Dramat, polały się łzy w Kuchennych rewolucjach. Niewyjaśniona śmierć, Gessler załamana musiała pomóc
  5. Tragedia polskiej rodziny. Nie żyje mama i trójka małych dzieci, tata w ciężkim stanie walczy o życie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News