Onanizował się przed kamerami w Big Brotherze, pomogła mu koleżanka. Show TVN przebija już dno

Onanizował się przed kamerami w Big Brotherze, pomogła mu koleżanka. Show TVN przebija już dno Źródło: Instagram/bigbrother.tvn7

TVN reklamowało Big Brothera jako spełnienie fantazji podglądaczy. To, co wydarzyło się w ostatnim odcinku popularnego show, przekroczyło jednak najśmielsze oczekiwania widzów. Jedna z uczestniczek pomagała koledze w załatwieniu potrzeb seksualnych. Nie wiadomo, co na to jej narzeczony.

TVN wiedziało, że Big Brother przyciągnie spragnioną emocji widownię. Już pierwsza edycja tego programu budziła wielkie emocje. Nic dziwnego, skoro zamysłem show jest zamknięcie grupy dorosłych ludzi w domu pod stałym monitoringiem.

Uczestnicy muszą mierzyć się z unikalnymi problemami. Niektóre z nich, chociaż do przewidzenia, graniczą jednak ze skandalem. W ostatnim odcinku uczestnicy zastanawiali się, jak poradzić sobie z potrzebami seksualnymi. Jeden z nich wpadł na wyjątkowy pomysł i postanowił go zrealizować z pomocą koleżanki.

TVN pokazało, jak jeden z uczestników Big Brothera się onanizuje

Nagranie błyskawicznie trafiło do sieci i to nie za sprawą żądnych skandalu "podglądaczy", ale autorów programu, którym bardzo zależy na tym, aby utrzymać zainteresowanie widzów. Ostatni odcinek Big Brothera poruszył problem zaspokajania potrzeb seksualnych. Nie trzeba wiele się zastanawiać, że pod ciągłą obserwacją kamer może być o to trudno.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W odcinku uczestnicy problemu mieli okazję zasięgnąć porad w tym zakresie od kilku celebrytów, między innymi od Magdy Gessler. Niektórzy sugerowali im, aby swoje żądze zaspokajali chowając się przed kamerami za skrzynkami z owocami. Jeden z uczestników, Mateusz, miał jednak zupełnie inny pomysł.

Mateusz onanizował się przy pomocy Ani

Mężczyzna postanowił, że najłatwiej sprawę będzie mu "załatwić" chowając się pod kołdrą. Stwierdził jednak, że sam tego nie zrobi. W "zadaniu" miała pomóc mu koleżanka z programu, Ania. Na wideo, które trafiło na profil programu na Instagramie widać, jak dziewczyna z lekko sceptyczną miną trzyma prześcieradło, zasłaniając akrobacje kolegi pod kołdrą.

Dzisiaj grzeje: 1. Odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował skoku w bok
2. Po seksie z mężem w ciężkim stanie wylądowała w szpitalu. Lekarzom opadły szczęki, gdy zobaczyli co się stało

Jej uczestnictwo nie ograniczało się jednak do trzymania prześcieradła - dziewczyna również asystowała koledze w snuciu fantazji. Pikanterii sytuacji dodaje fakt, że narzeczony Ani mógł wszystko zobaczyć w telewizji. Nie wiadomo, jak i czy w ogóle to skomentował. Dziewczyna utrzymuje, że asystowanie koledze w masturbacji nie było dla niej jakimś wielkim problemem.

- Na tyle jesteśmy już wszyscy zżyci, że żadnych skrępowań w grupie nie ma i chyba tak nam wszystkim jest łatwiej - powiedziała potem w pokoju zwierzeń.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Drastyczna podwyżka podatku OPUSTOSZY PORTFELE setek tysięcy Polaków. Ceny wzrosną nawet o 150 proc.
  2. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
  3. 63-latka zgwałciła nastolatka. Znaleziono zwłoki jej męża, dalsze ustalenia są straszne
  4. Na pierwszej randce wylądowali w łóżku. Puściły mu wszelkie granice, a to co z nią zrobił sprawia, że włosy stają dęba
  5. Jej córeczka nigdy nie jadła chleba, cukru czy masła. Przez dziwaczną dietę jest najzdrowszym dzieckiem świata

źródło: eska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News