15 lat temu znali ją prawie wszyscy Polacy. Nie żyje gwiazda show na TVN, miała popełnić samobójstwo

15 lat temu znali ją prawie wszyscy Polacy. Nie żyje gwiazda show na TVN, miała popełnić samobójstwo Źródło: Pixabay - Arcaion

TVN pokazał Polakom wiele lat temu program, który cieszył się ogromną popularnością. Teraz dowiedzieliśmy się, że gwiazda show nie żyje. Media informują, że miała popełnić samobójstwo.

TVN regularnie stara się przygotowywać dla swoich widzów premiery znanych programów, w których śledzimy zmagania celebrytów, ale również mniej znanych osób. Zwłaszcza w pierwszych latach istnienia stacji na antenie pojawiało się wiele show produkcji zagranicznej, bo przenoszenie znanych formatów na polski grunt nie było wtedy aż tak popularne.

W 2004 roku widzowie mieli okazję oglądać program "Wszystko o Miriam", popularne reality show produkcji brytyjskiej. Teraz dowiedzieliśmy się, że gwiazda show emitowanego w TVN zmarła. Jak informują media, miała ona popełnić samobójstwo. Okazuje się jednak, że nie jest to wcale takie oczywiste, a w sprawie wciąż pojawiają się nowe wiadomości.

TVN pokazywał Polakom popularne show

Miriam Rivera zmarła 5 lutego 2019 roku, jednak internauci poznali smutne wiadomości dopiero teraz. Najbliżsi gwiazdy woleli unikać rozmów na temat przykrej śmierci. Dowiedzieliśmy się, że główna bohaterka programu miała popełnić samobójstwo poprzez powieszenie. Teraz jednak pojawiają się zupełnie nowe fakty w sprawie.

Okazuje się, że kobieta czuła się bardzo źle w dniu swojej śmierci. Wszystko wyjaśnił mąż gwiazdy, udzielając wywiadu brytyjskiemu "The Independent". Stwierdził, że samobójstwo jest bardzo wątpliwe, przedstawiając fakty świadczące o bardzo złym samopoczuciu Rivery. Dodał również, że sam otrzymywał pogróżki w związku z tajemniczą śmiercią kobiety.

TVN przedstawił jej losy Polakom

- Mówiła, że źle się czuje i wymiotuje krwią, więc kazałem jej iść do szpitala. Potem zadzwoniła przed 12, zanim mieli ją wypisać i wtedy rozmawialiśmy po raz ostatni - stwierdził Daniel Cuevo, mąż Miriam Rivery, który twierdzi, że samobójstwo jest niemożliwe. Dodał również, że otrzymywał anonimowe telefony, by nie próbował zajmować się sprawą śmierci ukochanej.

Dzisiaj grzeje: 1. Gdy zobaczył, co jego pies wyjął z wody długo nie mógł się otrząsnąć. Przyniósł to w pysku
2. Rekordowy wzrost płacy minimalnej będzie jeszcze większy. Wszystko przez jedną ustawę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Miriam Rivera urodziła się w 1981 roku jako mężczyzna. Od zawsze twierdziła, że czuje się dziewczynką, w związku z czym już w wieku 11 lat zaczęła przyjmować hormony. Pomimo tego nigdy nie zdecydowała się na zmianę płci. To właśnie temu poświęcony był jej program, w którym sześciu mężczyzn starało się o jej względy. Nie wiedzieli jednak, że Rivera jest osobą transseksualną.

TVN pokazał ją Polakom

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta wiozła kota do weterynarza, by go uśpić. Jego OSTATNI gest wzruszy was do łez
  2. Pan młody uderzył żonę z całej siły podczas dzielenia się tortem weselnym. Goście byli WSTRZĄŚNIĘCI
  3. Niedawno internet obiegało jego zdjęcie w objęciach Dominiki Tajner. Teraz do sieci trafił taniec godowy Daniela
  4. Księżna Kate w jednej chwili zrobiła się czerwona ze wstydu. Przez łobuzerski wyczyn 4-letniej córki
  5. Jest nagranie! Gwiazda "Przyjaciółek" na żywo zaśpiewała kultowa piosenkę tak żenująco, że internauci nie mają litości

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News