Apogeum patologii w show TVN. Kosmiczna awantura, bójka i bluzgi, widzom aż odebrało mowę

Apogeum patologii w show TVN. Kosmiczna awantura, bójka i bluzgi, widzom aż odebrało mowę Źródło: TVN

TVN zaprezentował wczoraj materiał, który wywołał ogromne emocje u wszystkich widzów. Doszło do wielkiej bójki, a oglądający twierdzili, że takiej patologii nie mieli okazji obserwować już od dawna.

TVN postanowił pokazać wczoraj widzom materiał, który u niejednego widza wywołał wielkie emocje. Niektórzy twierdzili nawet, że już od dłuższego czasu nie mieli okazji oglądać tak kontrowersyjnych scen, które doprowadziły do głośnych dyskusji w mediach społecznościowych. Oglądający uważali, że przedstawiona bójka była wyjątkowo kontrowersyjna i z pewnością długo o niej nie zapomną.

Do skandalicznej kłótni doszło w jednym z najchętniej oglądanych programów telewizji TVN, dzięki czemu w momencie premiery wszystko obserwowały miliony widzów. Bieżące wydarzenia doczekały się setek komentarzy w mediach społecznościowych. Przedstawiona sytuacja wywołała ogromne emocje i podzieliła oglądających. Nie mogli oni zgodzić się co do tego, co widzieli.

TVN przedstawił kontrowersyjną sytuację

W programie Projekt Lady doszło do ostrej wymiany zdań uczestniczek, która z początku miała być tylko okazją do wspólnych żartów, lecz przerodziła się w prawdziwą bójkę. Zaangażowane były w nią Roksana i Klaudia, 22-latki występujące w znanym show telewizji TVN, który ma zamienić młode kobiety z problemami w damy. W tej sytuacji obie pokazały jednak, że do tych drugich jest im bardzo daleko.

Roksana zaczęła w pewnym momencie bić swoją koleżankę po twarzy plastrem szynki, co nie spodobało się Klaudii. Wymiana zdań zaczęła stawać się coraz ostrzejsza, aż w końcu Roksana rozbiła Klaudii jajko na głowie. To właśnie wtedy doszło do kumulacji wszystkich emocji. 

TVN zaprezentował bójkę w jednym z programów

W wielkiej złości obie uczestniczki przeniosły się na balkon, gdzie zaczęły się bić. Usłyszeliśmy mnóstwo przekleństw, a 22-latki musiały być rozdzielane przez koleżanki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci podzielili się w tej sprawie. Jedni twierdzili, że kobiety występujące w programie zachowały się skandalicznie, natomiast drudzy uważali, że nie jest żadną tajemnicą, że obie miały w przeszłości problemy osobiste i najwyraźniej wciąż nie udało im się przejść prawdziwej przemiany.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnego aktora oddała ojca do przytułku. Jej życie było pasmem nieszczęść, zmarła w samotności. Zapomniana przez świat
  2. Wypłynęło intymne zdjęcie Agaty Dudy i Prezydenta! Namiętnie się na nim całują, ludzie są w szoku
  3. Tak szybko Polki jeszcze nie chudły. Dieta chlebowa przynosi piorunujące efekty i jest pyszna
  4. Nagle w łożu małżeństwa z 50-letnim stażem zaczęły dziać się niestworzone rzeczy. Nigdy czegoś śmieszniejszego nie czytałeś
  5. Jak Szelągowskiej udało się przejść tak spektakularną metamorfozę? Nie do poznania, jak dwie różne kobiety
  6. Doniesienia zagranicznych mediów o Agacie Dudzie rozkładają na łopatki. To trzeba zobaczyć na własne oczy, bo nie uwierzycie

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News