TVN - kulisy
Screen "Fakty" TVN
Monika Majko - 9 Maja 2020

Prowadzący "Fakty" TVN się wygadał, jak naprawdę wygląda jego praca. W TV nic nie widać, widzowie niedowierzają

TVN i TVP codziennie rywalizują o widzów, choć w czasie pandemii koronawirusa działalność stacji telewizyjnych została znacznie utrudniona. Jeden z prowadzących "Faktów" ujawnił całą prawdę o kulisach pracy na antenie TVN. Słowa Grzegorza Kajdanowicza dla wielu widzów mogą być zaskakujące.

TVN pomimo szalejącej pandemii koronawirusa wciąż codziennie przygotowuje nowe wydanie swojego programu informacyjnego. W jednym z wywiadów Grzegorz Kajdanowicz ujawnił prawdę o swojej pracy. Kulisy tworzenia "Faktów" zaskoczyły wielu widzów.

TVN - Grzegorz Kajdanowicz ujawnił prawdę o kulisach "Faktów"

Grzegorz Kajdanowicz jest doskonale znany widzom TVN. W 2004 roku został jednym z głównych prowadzących serwisu informacyjnego stacji i od tego czasu regularnie pojawia się na ekranie. Wielbiciele dziennikarza cenią go za wyjątkowy profesjonalizm na antenie. W wywiadzie z dziennikarzami "Faktu" gwiazdor opowiedział o swojej pracy od kulis. Okazuje się, że pomimo napięcia związanego z ciągłą walką o widzów, atmosfera w studiu jest wyjątkowo spokojna i przyjacielska.

Pies zrobił coś niesłychanego.W transmisji na żywo prezentował prognozę pogody, nagle do akcji wkroczył jego pies. Nikt nie mógł przewidzieć konsekwencjiCzytaj dalej

- Może trudno w to uwierzyć, ale nie ma u nas animozji, napięć, złych emocji. I nie jest to z mojej strony kokieteria. Każdy robi swoje. Oczywiście analizujemy wnikliwie słupki oglądalności. Ale nie da się z tego wyciągać wniosków, że jak wydanie prowadzi Kajdanowicz, to jest wyższa oglądalność, niż gdy robi to Werner, albo na odwrót. To tak nie działa - wyjawił Grzegorz Kajdanowicz.

Prezenter TVN opowiedział o atmosferze i pracy w studiu w czasach pandemii koronawirusa

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŻonaUjawnili największy sekret żony Szumowskiego. Chcieli przemilczeć całą sytuacjęCzytaj dalej

Pomimo panującej w kraju pandemii koronawirusa i związanymi z nią surowymi restrykcjami, prace w studiu "Faktów" nie zostały wstrzymane. TVN codziennie przygotowuje nowe wydanie serwisu informacyjnego, choć nieco zmieniły się warunki panujące za kulisami, a praca nad programem stała się zdecydowanie trudniejsza. Z powodu zagrożenia wirusem SARS-CoV-2, liczba osób przebywających w studiu została drastycznie zredukowana. Grzegorz Kajdanowicz wyznał, że najtrudniej było mu nauczyć się samemu wykonywać makijaż. Niedawno o pracy dziennikarzy w trakcie pandemii koronawirusa opowiedziała również jego antenowa koleżanka, Anita Werner.

Dzisiaj grzeje:

1. Był na miejscu znalezienia ciała Kacperka. Media nie przekazały całej prawdy

2. Znaleziono ciało Kacperka? Dziennikarz śledczy przekazał dramatyczne informacje z miejsca poszukiwań

- W studiu przebywa minimalna liczba osób. Wszędzie mamy rękawiczki, maseczki, płyny dezynfekujące. Każdy sam robi sobie makijaż. Dla mnie było to spore wyzwanie. Od naszej charakteryzatorki dostałem zdjęcie pudru z podkładem i musiałem go sobie kupić w sklepie. Przed programem nakładam to z lepszym lub gorszym skutkiem na twarz, by na wizji się nie świecić, i to jest cały mój makijaż. Na początku było trudno, ale mam wrażenie, że sytuacja jest już pod kontrolą - wyznał Kajdanowicz.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Często pocisz się w nocy? Uważaj, ponieważ może być to objawem niebezpiecznych chorób
  2. Ikona boksu przegrała z COVID-19. Był ulubieńcem kibiców, tysiące fanów w żałobie
  3. Wiadomość, na którą czekali wszyscy Polacy. Minister zdrowia podał konkretną datę, zacznie się już za kilka dni
  4. Po cichu zapadła decyzja ws. wyborów. Weszła w życie w trybie natychmiastowym
  5. Doszło do bardzo złego. Jackowski nie ma wątpliwości, twierdzi, że spełnia się jego najczarniejsza wizja
  6. Przenigdy nie jadła równie kapitalnego rosołu. Sekret tkwi w kostce rosołowej, ale nie byle jakiej

Mąż wysłał żonie bukietMąż wysłał żonie bukiet. Przeczytała dołączony bilecik i zamarła, zaszła okropna pomyłkaCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News