TVN właśnie przekazał fatalne informacje. 2 województwa są wyjątkowo zagrożone, jest niebezpiecznie

TVN właśnie przekazał fatalne informacje. 2 województwa są wyjątkowo zagrożone, jest niebezpiecznie Źródło: ventusky

Stacja TVN przekazał właśnie fatalne informacje. Jest wyjątkowo niebezpiecznie, a dwa polskie województwa są szczególnie zagrożone. Każdy musi zachować ostrożność podczas podróżowania.

TVN przekazało najnowsze wiadomości pogodowe. W kraju możemy spodziewać się prawdziwego niebezpieczeństwa na drogach. W dwóch województwach będzie wyjątkowo groźnie, gdzie Polacy muszą uważać najbardziej?

TVN przekazuje ostrzeżenia od IMGW

IMGW dzisiaj nad ranem wydało pilne ostrzeżenia dla dwóch województw. Do godzin popołudniowych kierowcy i piesi muszą uważać na niebezpieczne marznące opady. Zostało wydane ostrzeżenie pierwszego stopnia dla województwa małopolskiego i podkarpackiego. 

- Prognozuje się miejscami wystąpienie słabych opadów marznącego deszczu oraz mżawki powodujących gołoledź - mówią synoptycy dla stacji TVN. 

Marznące opady są szczególnie niebezpieczne dla kierowców, powodują one na drogach gołoledź. Prognoza pogody podana w stacji TVN, mówi o tym, że do godzin popołudniowych na terenie całego kraju mogą występować słabe opady marznącego deszczu i mżawki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Temperatura w Polsce w ciągu dnia nie powinna spaść poniżej zera. W całym kraju będzie można zaobserwować opady deszczu. Najwyższe temperatury będą notowane w Szczecinie, gdzie dziś będzie do 9 stopni. Na południu kraju temperatury będą zdecydowanie niższe. W rejonach Białegostoku i Suwałk termometry pokażą 3 stopnie. 

Stacja TVN ostrzega wszystkich przed niebezpieczeństwem

Zagrożenie pierwszego stopnia, które obowiązuje w dwóch województwach w kraju oznacza, że w tych miejscach Polski będzie wyjątkowo niebezpiecznie. Na drogach muszą uważać nie tylko kierowcy, ale i piesi. W województwach małopolskim i podkarpackim spodziewane są utrudnienia w kursowaniu komunikacji miejskiej oraz miejscowe utrudnienia w ruchu drogowym. 

Dzisiaj grzeje: 1. 10-letnie dziecko nie żyje. Tragiczne znalezisko na lotnisku w europejskiej stolicy
2. Magda Gessler pobladła, zamiast gości w drzwiach stanął komornik. Skandal, do szpitala trafiła właścicielka

TVN przekazuje, że w obliczu zagrożenia mieszkańcy kraju powinni śledzić dalsze komunikaty pogodowe, by uniknąć ryzyka. Niebezpieczeństwo powodowane przez marznące opady może przyczynić się do groźnych wypadków. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  2. Wnioski o 500 plus zawieszone. 2020 problematycznym rokiem dla rodzin
  3. Bardzo smutne informacje. Nie żyje mistrz Polski i Europy
  4. Cała Polska do końca wierzyła, że finał będzie inny. Nie żyje 13-letni Oliwier
  5. Zenek Martyniuk pojedzie na Eurowizję? Radek Liszewski dosadnie komentuje i wbija szpilę fanom disco polo

źródło: TVN meteo

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News