TVN niebezpieczenstwo
ventusky
Aneta Wasilewska - 9 Stycznia 2020

TVN właśnie przekazał fatalne informacje. 2 województwa są wyjątkowo zagrożone, jest niebezpiecznie

Stacja TVN przekazał właśnie fatalne informacje. Jest wyjątkowo niebezpiecznie, a dwa polskie województwa są szczególnie zagrożone. Każdy musi zachować ostrożność podczas podróżowania.

TVN przekazało najnowsze wiadomości pogodowe. W kraju możemy spodziewać się prawdziwego niebezpieczeństwa na drogach. W dwóch województwach będzie wyjątkowo groźnie, gdzie Polacy muszą uważać najbardziej?

TVN przekazuje ostrzeżenia od IMGW

TataWięził, bił i gwałcił własną córkę. Urodziła mu czwórkę dzieci, po 20 latach stała się najbardziej nieoczekiwana rzeczCzytaj dalej

IMGW dzisiaj nad ranem wydało pilne ostrzeżenia dla dwóch województw. Do godzin popołudniowych kierowcy i piesi muszą uważać na niebezpieczne marznące opady. Zostało wydane ostrzeżenie pierwszego stopnia dla województwa małopolskiego i podkarpackiego.

- Prognozuje się miejscami wystąpienie słabych opadów marznącego deszczu oraz mżawki powodujących gołoledź - mówią synoptycy dla stacji TVN.

Marznące opady są szczególnie niebezpieczne dla kierowców, powodują one na drogach gołoledź. Prognoza pogody podana w stacji TVN, mówi o tym, że do godzin popołudniowych na terenie całego kraju mogą występować słabe opady marznącego deszczu i mżawki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Królowe życiaGwiazda "Królowych życia" skomentowała głośne plotki o partnerze. Prawda zaskakuje, wszyscy dali się nabraćCzytaj dalej

Temperatura w Polsce w ciągu dnia nie powinna spaść poniżej zera. W całym kraju będzie można zaobserwować opady deszczu. Najwyższe temperatury będą notowane w Szczecinie, gdzie dziś będzie do 9 stopni. Na południu kraju temperatury będą zdecydowanie niższe. W rejonach Białegostoku i Suwałk termometry pokażą 3 stopnie.

Stacja TVN ostrzega wszystkich przed niebezpieczeństwem

Zagrożenie pierwszego stopnia, które obowiązuje w dwóch województwach w kraju oznacza, że w tych miejscach Polski będzie wyjątkowo niebezpiecznie. Na drogach muszą uważać nie tylko kierowcy, ale i piesi. W województwach małopolskim i podkarpackim spodziewane są utrudnienia w kursowaniu komunikacji miejskiej oraz miejscowe utrudnienia w ruchu drogowym.

Dzisiaj grzeje:

1. 10-letnie dziecko nie żyje. Tragiczne znalezisko na lotnisku w europejskiej stolicy
2. Magda Gessler pobladła, zamiast gości w drzwiach stanął komornik. Skandal, do szpitala trafiła właścicielka

TVN przekazuje, że w obliczu zagrożenia mieszkańcy kraju powinni śledzić dalsze komunikaty pogodowe, by uniknąć ryzyka. Niebezpieczeństwo powodowane przez marznące opady może przyczynić się do groźnych wypadków.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  2. Wnioski o 500 plus zawieszone. 2020 problematycznym rokiem dla rodzin
  3. Bardzo smutne informacje. Nie żyje mistrz Polski i Europy
  4. Cała Polska do końca wierzyła, że finał będzie inny. Nie żyje 13-letni Oliwier
  5. Zenek Martyniuk pojedzie na Eurowizję? Radek Liszewski dosadnie komentuje i wbija szpilę fanom disco polo

CórkaOdgarnęła włosy córki i ugięły się pod nią nogi. Musiała szybko reagować, widok tylko dla ludzi o mocnych nerwachCzytaj dalej

źródło: TVN meteo

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News