Martyna Wojciechowska ma się czego bać? Małgorzata Rozenek chce zająć jej miejsce w TVN

Martyna Wojciechowska ma się czego bać? Małgorzata Rozenek chce zająć jej miejsce w TVN Źródło: instagram/m_rozenek/

Stacja TVN zamierza rozszerzyć swój programowy wachlarz, dodając dwie kolejne produkcje. Twarzą każdej z nich ma stać się Małgorzata Rozenek, a zważając na tematykę, Martyna Wojciechowska może zacząć odczuwać niepokój. Jej pozycja może stanąć pod znakiem zapytania.

TVN już niebawem ruszy z nowymi programami, które mają na celu wnieść coś wartościowego do życia Polaków. Dla niektórych sporym zaskoczeniem było, gdy okazało się, że gwiazdą każdego będzie słynąca ze swojej wszechstronnej wiedzy Małgorzata Rozenek. Pojawiły się również domysły, jakoby celebrytka miała zająć miejsce znanej podróżniczki.

Rozenek zajmie miejsce Wojciechowskiej w TVN?  

Zupełnie niedawno pojawiły się informacje, że stacja TVN niebawem ruszy z nowym programem poruszającym tematykę in vitro. Choć niektórzy byli w sporym szoku, gdy okazało się, że poprowadzi go Małgorzata Rozenek, wybór może być dość oczywisty, bowiem jak wiadomo, celebrytka jest szczególnie związana z tym tematem. Jak donosi Pudelek, powołując się na informacje przekazane przez swojego informatora, Gosia będzie "robić wywiady z lekarzami, ekspertami i "zwykłymi ludźmi". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

To jednak nie jedyny nowy program stacji. Gospodyni "Projektu Lady" poprowadzi również "Pławiąc się w luksusie", a w celach realizacji wyruszy aż do Szanghaju, gdzie odwiedzi bezkonkurencyjnego króla rynku ślubnego.

- Program będzie opowiadał o tym, jak od zera doszedł on do absolutnego szczytu, nie tylko finansowego, bo teraz stworzył prężnie działającą fundację pomagającą dzieciom - podaje Pudelek w oparciu o swoje źródło. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono informacje o córce Kornela Morawieckiego. Takich wiadomości nikt się nie spodziewał

2. Bardzo smutna wiadomość z samego rana. Nie żyje wybitny polski reżyser i scenarzysta, przegrał walkę z najpoważniejszym nowotworem 

Niektórzy zaczęli podejrzewać, ze poruszając taką tematykę, Małgosia może stwarzać poważne zagrożenie dla Martyny Wojciechowskiej, która od lat przemierza zakątki świata, by przybliżyć rodakom, jak wygląda życie w innych kulturach. Nie wykluczone, że nowe programy mogą na jakiś czas przysłonić popularność wartościowych reportaży podróżniczki. Daty emisji obu show TVN-u nie są jeszcze znane, jednak możliwe, że będzie to jeszcze w tym roku. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Carrefour ominie zakaz handlu w niedzielę. Znalazł na to ZASKAKUJĄCY sposób
  2. Mąż zniknął 6 tygodni po ślubie. Po 68 latach żona dowiedziała się prawdy. To był dla niej cios
  3. Najsłodsze szczeniaki na świecie rzuciły się w pościg za małym dzieckiem (WIDEO)
  4. Nieszczęsna wizja Jackowskiego spełnia się na naszych oczach. Wszystkie prognozy na to wskazują 
  5. Makabryczne znalezisko. Dziecko na placu zabaw natrafiło na głowę kobiety, a to był dopiero początek

Źródło: pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News