Brutalne informacje TVN o horrorze gwałconych i bitych dzieci. Przerażająca seksualna kaźń

Brutalne informacje TVN o horrorze gwałconych i bitych dzieci. Przerażająca seksualna kaźń Źródło: fot. unsplash.com/Kat J

TVN na łamach swojego portalu internetowego przedstawił przerażającą historię dwóch chłopców, którzy byli bici i brutalnie gwałceni. Teraz sąd apelacyjny ogłosił swoje stanowisko w tej sprawie.

TVN przedstawił historię dwóch chłopców, którzy byli bici i brutalnie gwałceni przez konkubenta ich matki, która w żaden sposób nie próbowała nawet powstrzymać kochanka przed znęcaniem się nad jej dziećmi. Cała sprawa wyszła na jaw w 2016 roku, ale do tej pory nie znalazła swojego ostatecznego rozwiązania przed sądem, mimo że wina oskarżonych jest bezsprzeczna i poparta wieloma dowodami.

Według informacji zgromadzonych na przestrzeni tych lat, odkąd cała sprawa wyszła na jaw, okazało się, że chłopcy w wieku 7 i 9 lat przeżyli prawdziwe piekło. Konkubent ich matki wielokrotnie ich bił zarówno pięściami, jak i najróżniejszymi przedmiotami. Dochodziło nawet do tego, że mężczyzna rzucał dziećmi o ściany, co doprowadziło u nich do wielu złamań. Bracia byli również torturowani i poniżani, a jeden z nich również brutalnie gwałcony.

TVN przedstawił historię, w którą ciężko uwierzyć

Marek Kwiatkowski i Katarzyna Więckowska pierwszy raz przed sądem stanęli w 2016 roku. Para przyznała się do wszystkich zarzucanych jej ówcześnie czynów i miało zostać zawarta ugoda, a oskarżeni chcieli sami poddać się dobrowolnie karze. Miało to być 7 lat więzienia dla Marka Kwiatkowskiego i 4 lata dla Katarzyny Więckowskiej, za znęcanie się fizyczne i psychiczne ze szczególnym okrucieństwem nad dziećmi kobiety.

Jednak poprzez naciski ze strony Prokuratury Krajowej, Prokuratura Rejonowa w Drawsku Pomorskim odstąpiła od początkowej ugody, a poprzez znalezienie kolejnych dowodów zmieniono treść oskarżenia wobec Kwiatkowskiego i Więckowskiej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Cała sprawa została przekazana do Prokuratury Regionalnej w Gdańsku, która zmieniła treść oskarżenia, rozszerzając je o usiłowanie zabójstwa i brutalne gwałty na starszym z chłopców. Sąd Okręgowy w Koszalinie w 2018 roku skazał Kwiatkowskiego na 25 lat więzienia, a Więckowską na 15. Wyrok ten został zaskarżony i oddany pod rozpatrzenie do Sądu Apelacyjnego, który postanowił go zmienić. Chodzi dokładniej o karę dożywotniego pozbawienia wolności dla Marka Kwiatkowskiego oraz 14 lat dla jego kochanki, która została uniewinniona od zarzutu usiłowania zabójstwa.

Dzisiaj grzeje: 1. Dobrze ją pamiętacie. Nieoficjalnie już wiadomo, kto zastąpi Kuchcińskiego
2. Pracował w ZUS. Teraz zdradził sposób na podwyższenie Twojej emerytury

 - Sąd postanowił uchylić zaskarżony wyrok w części dotyczącej orzeczenia o karze i środkach karnych wobec Marka Kwiatkowskiego i w tym zakresie przekazuje sprawę Sądowi Okręgowemu w Koszalinie do ponownego rozpoznania - powiedział Andrzej Wiśniewski, sędzia Sądu Apelacyjny w Szczecinie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Donald Tusk wolałby, żeby to zdjęcie nigdy nie ujrzało światła dziennego. Pospadacie z krzeseł
  2. Kot zakradł się do łóżeczka chorego dziecka, gdy nikt nie patrzył. To, co zrobił złamie wam serce
  3. Córka Kaczyńskiej poszła w jej ślady i posunęła się dużo dalej od matki. To co wyczynia w siodle aż odbiera mowę
  4. Śmiertelny wypadek, zderzyli się z ciężarówką. Tata i syn zginęli na miejscu, mama walczy o życie
  5. Andrzej Duda publicznie poniżony. Jego zaproszenie zostało odrzucone, "to osobista zniewaga"

 

źródło: TVN 24

Następny artykuł