Niestety, tuż przed startem jesiennej ramówki napływają posępne informacje. Uwielbiany gwiazdor TVN miał wypadek

Niestety, tuż przed startem jesiennej ramówki napływają posępne informacje. Uwielbiany gwiazdor TVN miał wypadek Źródło:

Gwiazdor TVN miał wypadek! Wieść obiegła media zaledwie kilka godzin temu. Pod znakiem zapytania stanęła nagle jego obecność w jesiennej ramówce stacji. W każdej dotychczasowej edycji był obecny i dostawał olbrzymie brawa. Poszkodowany skomentował swój stan.

Gwiazdor TVN znalazł się w szpitalu - ta przykra wiadomość obiegła media dziś wieczorem. Smutek natychmiast pojawił się na twarzach rodziny i znajomych celebryty. Bardzo zmartwili się również jego współpracownicy - czy to oznacza, że zabraknie go na tak uroczystej imprezie jaką jest prezentacja jesiennej ramówki?

Gwiazdor TVN trafił do szpitala. Udało się nagrać filmik, w którym przemawia do fanów

- Drobne wypadek koniec wakacji. Chcialbym podziękować wszystkich tyle wiadomości jesteście takie mili. Na prawdę - po tym stylu wysławiania się na pewno już wiadomo o kogo chodzi.

Gwiazdą, która spędza teraz długie dni w szpitalu, jest nie kto inny jak Michel Moran, jeden z trzech jurorów MasterChefa i MasterChefa Junior. Sympatyczny i uwielbiany przez wielu za swój humor i styl bycia mistrz kuchni znalazł się w szpitalu przez uraz ręki.

Na nagraniu, które umieścił na swoim oficjalnym profilu na Instagramie dokładnie widać zabandażowaną rękę na wysokości nadgarstka. Dodatkowo okolice ręki obłożone są woreczkami z lodem, które gwiazdor trzyma na swoim brzuchu. Wygląda na to, że dłoń musi być mocno obrzęknięta. Michel Moran postanowił też przemówić osobiście do fanów.

"Nic poważnego, chyba złamałem ręka". Fani zaniepokojeni

- Cześć wam tam w Polsce. No i tak, leżę w szpitalu. Proszę zobaczyć, nic poważnego, chyba złamałem ręka. Czekam na prześwietlenia i koniec wakacji, i tak to się dzieje. Całuje was wszystkie w Polsce pozdrowienia z Hiszpanii i wesoła. Ciao! - mówił Michel w krótkim wideo. Jak się okazuje, nie wiadomo czy to jeszcze coś mocno poważnego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na nagraniu Michel wyraźnie jest w dobrym humorze, nie zdradza po sobie tego, że być może boli go uraz ręki. Pod koniec swoich pozdrowień dla Polaków śmieje się i raduje. Należy pozazdrościć takiej pogody ducha. Komentujący fani oczywiście sypnęli życzeniami powrotu do zdrowia, a Michel stara się odpowiedzieć na każde, odpowiadając serduszkami, buziakami i okejkami.

Dzisiaj grzeje: 1. Dobrze ją pamiętacie. Nieoficjalnie już wiadomo, kto zastąpi Kuchcińskiego

2. Pracował w ZUS. Teraz zdradził sposób na podwyższenie Twojej emerytury

- Michel, szybkiego powrotu do zdrowia życzymy, trzymaj się dzielnie, do wesela się zagoi - tak zaczęły się pierwsze komentarze.

- Chefieeee! Dobrze ze uśmiech jest! Mam na dzieje ze szybko się lec! - napisał kolega po fachu, również zza granicy.

- No co Ty robisz???? matko Boska. Zdrowiej natychmiast - z żartobliwymi pretensjami zwrócił się pewien mężczyzna.

- No nieeee szef! I to jeszcze prawa. jak złamana to potem rehabilitacja... Oby łatwo było wrócić do trzymania noży. Trzymaj się Michel! Co ja mówię... Ty się zawsze uśmiechasz przecież - napisała uczestnika poprzednich edycji MasterChefa.

Fot. instagram.com/michelmoran_official/

  1. Donald Tusk wolałby, żeby to zdjęcie nigdy nie ujrzało światła dziennego. Pospadacie z krzeseł
  2. Kot zakradł się do łóżeczka chorego dziecka, gdy nikt nie patrzył. To, co zrobił złamie wam serce
  3. Córka Kaczyńskiej poszła w jej ślady i posunęła się dużo dalej od matki. To co wyczynia w siodle aż odbiera mowę
  4. Śmiertelny wypadek, zderzyli się z ciężarówką. Tata i syn zginęli na miejscu, mama walczy o życie
  5. Andrzej Duda publicznie poniżony. Jego zaproszenie zostało odrzucone, "to osobista zniewaga"

Źródło: Instagram

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu