Gwiazda hitowych seriali TVN dokonała coming outu. Wyznała, że jest biseksualna, dla wielu to szok

Gwiazda hitowych seriali TVN dokonała coming outu. Wyznała, że jest biseksualna, dla wielu to szok Źródło: TVN Style

Znana z TVN aktorka, zebrała się na odważne i szczerze wyznanie. Niedawno przyznała, że nie żałuje, iż nie zdążyła nigdy urodzić dziecka. Teraz zrobiła swój "coming out" i tym samym przyznała się do bycia osobą biseksualna.

Serialowa gwiazda TVN wyznała, że jest biseksualna. Dla wielu fanów to zaskakująca wiadomość - do tej pory wiadomo było jedynie o jej związkach z mężczyznami. Mimo to zdecydowała się na "coming out".

Gwiazda TVN wyznała swoją orientację seksualną

Niedawno Magdalena Cielecka rozstała się z Dawidem Wajntraubem, promotorem kultury Izraela i przewodnikiem wycieczek. Wcześniej głośno było o jej związkach z reżyserem Grzegorzem Jarzyną i aktorem Andrzejem Chyrą. Obecnie 47-latka wciąż nie znalazła życiowego partnera. Okazało się, że jej kolejnym wyborem wcale nie musi być mężczyzna.

Aktorka znana z wielkich serialowych produkcji TVN zdobyła się na bardzo szczere wyznanie. Otwarcie powiedziała, że w jej przypadku, związek może zaistnieć równie dobrze z mężczyzną, jak i z kobietą.

- Dziwi mnie ten podział świata na płcie. Oczywiście jest to kluczowe, ale nie zawsze wyznacza wszystko. Zakochujemy się w człowieku, a nie płci - powiedziała w wywiadzie dla magazynu "Elle".

Jak jednak zastrzegła, do tej pory nie była w związku z kobietą. Jednak wcale nie odrzuca od siebie takiej ewentualności.

- Nie miałam takiego doświadczenia, ale dopuszczam, że zakochuję się w kimś i jest nim kobieta - powiedziała aktorka.

Magdalena Cielecka wie, że nigdy nie będzie miała dzieci, ale nie żałuje

W ostatnim czasie Magdalena Cielecka musiała się mierzyć z dużą ilością nieprzychylnych komentarzy. Przed rozstaniem z obecnym partnerem, krytykowano ją za to, że związała się z Żydem. Szczególnie kiedy zaznaczyła, że podobało jej się to, że Dawid nie jest z polski. Aktorce chodziło o to, że dzięki temu nie wiedział, że Magdalena jest gwiazdą, ale internauci zrozumieli to w kompletnie inny sposób. Niepojęte jest to, że z powodu narodowości swojego partnera została wystawiona na tak wielką krytykę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ponadto zauważano, że jej zegar biologiczny tyka, a wciąż nie zdecydowała się na dziecko. Zarzucano jej, że nie chce potomstwa bo jest zbyt "wygodnicka".

- Nie. Widocznie tak miało być. Nie dowiem się już, czy gdybym miała dziecko, moje życie byłoby lepsze czy gorsze. Na pewno nie zgorzkniałam z tego powodu. Nigdy nie miałam silnej potrzeby bycia matką, więc nie starałam się celowo tego doświadczyć - przyznała w wywiadzie aktorka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bracia Golec przeżyli TRAGEDIĘ. Do dziś nie pogodzili z TĄ wielką stratą. Przygotujcie chusteczki
  2. Finalista ''Mam Talent'' ma raka SERCA. Poprosił fanów o coś NIESAMOWITEGO. Będziecie płakać
  3. Tyle bez ściemy zarabiają pracownicy Biedronki i Lidla. Pospadacie z krzeseł
  4. Gwiazdor „Tańca z Gwiazdami” zostawił żonę z dzieckiem. Porażające doniesienia, jak on tak mógł?!
  5. Tragiczne wakacje bohaterki "Barw szczęścia". Zarażenie śmiertelną chorobą i problem z powrotem do Polski
  6. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem

Źródło: Super-Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News