TVN właśnie przekazał nowe niepokojące informacje nt. pożaru wieżowca w centrum Warszawy. Warszawiaków czekają trudne chwile

TVN właśnie przekazał nowe niepokojące informacje nt. pożaru wieżowca w centrum Warszawy. Warszawiaków czekają trudne chwile Źródło: YouTube/human lobster project

TVN podał informacje, które mogą zaniepokoić mieszkańców Warszawy. Wczorajszy pożar wieżowca w centrum stolicy spowoduje szereg utrudnień dla mieszkańców. Trzeba się przygotować się na ciężki dzień.

TVN podał najświeższe informacje związane z wczorajszym pożarem, który wybuchł wczoraj w wieżowcu w centrum miasta, przy rondzie Daszynskiego. Wiadomości o konsekwencjach zdarzenia mogą zaniepokoić mieszkańców stolicy. Warszawiacy muszą przygotować się na spore utrudnienia.

TVN ostrzega - utrudnienia dla mieszkańców miasta

Noc z piątku na sobotę była wyjątkowo pracowita dla strażaków. W piątkowy wieczór zaczął nagle płonąć, będący w trakcie budowy, wieżowiec Warsaw Hub. Służby pojawiły się błyskawicznie, już po trzech minutach od pierwszego zgłoszenia. Ogółem w akcji brało udział ponad 130 osób i 35 wozów. Gaszenie pożaru rozpoczęło się ok. 22.55, trwało aż do godziny 5.15 rano. Dopiero bowiem o 3 nad ranem udało się zlokalizować miejsce ognia. Obecnie na miejscu zdarzenia trwają prace rozbiórkowe, nie wiadomo jak długo jeszcze potrwają.

W związku z tym można spodziewać się sporych utrudnień komunikacyjnych. Pożar miał bowiem miejsce w samym centrum Warszawy, przy rondzie Daszyńskiego. Strażacy już informują, że mieszkańcy mogą spodziewać się dziś kilkugodzinnych problemów z przemieszczaniem się po tej części miasta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Od ronda Daszyńskiego w kierunku budynku Hub zamknięta jest ulica Towarowa. Jeszcze przez kilka godzin przewidujemy, że będą utrudnienia. Postaramy się z policją odblokować jeden lub dwa pasy ruchu, żeby warszawiacy mogli się płynnie przemieszczać w tej części miasta. Ale to za około trzy, cztery, może nawet pięć godzin. Musimy mieć pewność, że wszystko jest bezpieczne i że żaden element nie spadnie z wysokości 25 kondygnacji na parter - mówił w programie "Wstajesz i weekend". w TVN24 młodszy brygadier Karol Kierzkowski z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej.

Pożar Warsaw Hub. Przyczyny wciąż nieznane

Straż poinformowała, że jest jeszcze za wcześnie, by spekulować o przyczynach wybuchu ognia. Eksperci wejdą na miejsce w celu ich zbadania po zakończeniu prac rozbiórkowych. Przekazano także, że spaleniu uległa głównie konstrukcja osłaniająca budynek, zawierająca reklamy i elementy z tworzyw sztucznych. Wewnątrz nie było wielu materiałów łatwopalnych. W momencie wybuchu pożaru nie było tam też żadnych pracowników. Nikt nie ucierpiał.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak odleciał totalnie! Gdy wyszedł na scenę, fanom oczy wyszły z orbit. Zemdlejecie, jak TO zobaczycie
  2. Co się stało Henryce Krzywonos? Legenda Solidarności schudła aż 60kg! Na jej widok pospadacie z krzeseł!
  3. Przerażające znalezisko w Biedronce. Kobieta zamarła, gdy to zobaczyła
  4. 50-latka myślała, że przechodzi menopauzę. Diagnoza lekarza odebrała jej mowę
  5. Skandal podczas ślubu, ksiądz zaniemówił. "Pierd*lę, nie żenię się" usłyszał cały kościół
  6. Gwałcili 6-latkę na imprezach dla swingersów. Wszystkiemu przyglądali się jej rodzice (18+)

Źródło: TVN

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News