Gwiazda TVN zarabiała na stosunkach płciowych. Zrobiła zrzutkę, błaga o pieniądze

Gwiazda TVN zarabiała na stosunkach płciowych. Zrobiła zrzutkę, błaga o pieniądze Źródło: Player TVN

Gwiazda TVN najpierw oddała córkę byłemu partnerowi, potem przyznała się przed kamerami do bycia prostytutką. Kontrowersji nie brakuje - przedsiębiorcza kobieta zdecydowała się zorganizować zrzutkę, błaga w niej o pieniądze.

TVN wypromował ją jako jedną z gwiazd swojego show. Teraz kobieta postanowiła postawić wszystko na jedną kartę - w sieci pojawiła się zrzutka, błaga o pieniądze tylko na jeden cel. Internautów aż wryło w ziemię.

Gwiazda TVN przyznała się do prostytucji, zaskakuje obserwujące ją osoby z dnia na dzień

Karolina Plachimowicz zyskała sławę po programie Projekt Lady emitowanym w TVN. W 2. edycji show zajęła ostatecznie 4. miejsce, co wcale nie spowodowało, że przestało być o niej głośno, wręcz przeciwnie. Najpierw zaistniała przez operacje plastyczne, w tym spore powiększenie biustu, potem media zainteresowały się tym, że oddała dziecko byłemu partnerowi. Później wyszedł na jaw fakt prostytucji - robiła to zarówno przed, jak i po opuszczeniu show TVN.

Teraz mając swoje 5 minut sławy Karolina Plachimowicz zdecydowała, że napisze książkę. Zapewne chodzi o autobiografię, w której opisze o swojej przygodzie show oraz o blaskach i cieniach dalszego życia pod kątem pracy, jakiej się podjęła.

- Kochani, moim ogromnym marzeniem jest wydanie książki, a to marzenie może się spełnić, jeśli pomożecie mi w tym celu. Bez was się nie uda, a z wami mogę wszystko. Nawet symboliczna złotówka jest w stanie pomóc. Liczy się każdy grosik. Bardzo was proszę o pomoc - można przeczytać w opisie zrzutki.

Internauci zauważyli pewną nieścisłość i zaczęli ostro reagować na działania celebrytki

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Karolina Plachimowicz w ostatnim czasie prężnie udziela się na swoim koncie na Instagramie, codziennie wrzucając "Instastory". Internauci zauważyli kłamstwo - nie tak dawno celebrytka rzuciła pomysłem na książkę i potrzebowała porady na jaki temat ma w ogóle zacząć pisać. Kilka dni później pojawiła się już informacja o zbiórce; to niemożliwe, by będąc zajętą i szukając pomysłu powstała już pełna lektura.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziadek znalazł w lesie 130-letni nagrobek. Gdy przeczytał napis, prawie zemdlał
2. Nie żyją przynajmniej 43 osoby, bilans ofiar cały czas rośnie. Światowe media od rana obiegły ponure informacje o zagranicznej tragedii

- Hahahahahaha jeszcze jakiś czas temu mówiłaś, że nie wiesz nawet na jaki temat masz pisać, a tu nagle już jest książka - osoby śledzące poczynania gwiazdy TVN wytknęły jej kłamstwo.

- Karolina, nie napisałaś. Ostatnio na live mówiłaś, że nawet jeszcze nie masz konkretnej koncepcji. Jak Cię lubię, tak proszę, nie ściemniaj - przytaknęła kolejna z obserwatorek.

- Masz laska tyle kasy na operację, luksusy dla córki (a dla niej ważniejsza jest miłość niż najdroższe prezenty) tu i ówdzie na kosmetyki i inne niepotrzebne Ci rzeczy. Zrezygnuj z kilku tych rzeczy, a w moment uzbierasz na wydanie książki a taką zbiórkę to zrób lepiej dla ludzi, którzy naprawdę tego potrzebują - radziła inna internautka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wystarczy dodać do prania proszek do pieczenia. Efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania
  2. Prostsze niż placki ziemniaczane i o wiele pyszniejsze, wręcz obłędne. Receptura góralska jest cudowna
  3. Bierzesz ślub w przyszłym roku? Ksiądz będzie mógł cię wypytać o najbardziej intymne rzeczy, które powinny zostać tylko w małżeńskiej sypialni
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"  
  5. Sieć w cieniu konkurencji. Biedronce rośnie trudny przeciwnik, z którym będzie mieć problemy

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News