Mąż uwielbianej gwiazdy TVN ogłosił, że jest wdowcem. Rodzina i przyjaciele nie mogą uwierzyć

Mąż uwielbianej gwiazdy TVN ogłosił, że jest wdowcem. Rodzina i przyjaciele nie mogą uwierzyć Źródło: youtube/tvn_series/

Mąż gwiazdy TVN postanowił publicznie poinformować, ze jest wdowcem. Aż trudno uwierzyć w jego słowa. Równie zdziwieni są przyjaciele oraz rodzina.

Aktorka znana z seriali TVN nie ukrywała, że w jej związku nie układa się najlepiej. Mimo to ciężko było przewiedzieć, że jej mąż tak szybko nazwie się wdowcem. Rodzina i przyjaciele gwiazdy wciąż nie potrafią w to uwierzyć i przede wszystkim zrozumieć, dlaczego mężczyzna zrobił coś tak okrutnego. 

Trudny czas gwiazdy TVN

Agata Kulesza od kilku lat jest u szczytu swojej sławy i wiele wskazuje na to, że utrzyma się tam jeszcze bardzo długo. Zewsząd napływają kolejne propozycje ról filmowych i serialowych, z których chętnie korzysta. Trudno było przewidzieć, że w cieniu wielkiej kariery, aktorka boryka się z poważnymi problemami małżeńskimi. 

Jeszcze do niedawna Kulesza uchodziła za szczęśliwą matkę 22-letniej Marianny i żonę operatora, Marcina Figurskiego. Z czasem pojawiły się jednak pogłoski, że w związku celebrytki nie dzieje się najlepiej i jak się okazuje, policja rzekomo regularnie otrzymywała wezwanie do jej domu. Ponoć aktorka miała nawet założoną Niebieską Kartę dla ofiar przemocy domowej. Kulesza podjęła wiele prób ratowania małżeństwa, jednak nie widząc ostatecznie już dla niego przyszłości, złożyła pozew o rozwód. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mąż aktorki ogłasza, że jest wdowcem. Bliscy nie mogą w to uwierzyć 

Od czasu złożenia papierów rozwodowych Figurski zaczął dziwnie zachowywać się w mediach społecznościowych. Publikuje oczerniające żonę zdjęcia, a w ostatnim czasie zmienił nawet swój status związku na Facebooku z żonatego na "wdowiec". Trzeba przyznać, ze chyba nikt nie spodziewał się tak okrutnego kroku z jego strony. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.

2. Wreszcie! Dowiedzieliśmy się jak wygląda córka Marty Kaczyńskiej, ale zdjęcie może zaraz zniknąć z internetu

Z pewnością nie spodziewali się tego bliscy aktorki, który wciąż nie potrafią uwierzyć w zachowanie jej męża. Nikt z nich z pewnością nie jest w stanie zrozumieć, jak mężczyzna może kpić sobie z tak poważnej sytuacji i to jeszcze w tak brutalny sposób. Sama Kulesza nie skomentowała do tej pory poczynań męża, najwyraźniej cierpliwie czekając na ostateczną decyzję sądu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polki nie dostaną wyższych emerytur. Nawet 2500 zł podwyżki do kosza
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Mało kto wiedział o strasznej chorobie gwiazdy grającej Halinkę w "Kiepskich". Uśmierca ponad 3 miliony ludzi rocznie
  4. Myśleli, że widzą na dachu czarnego kota i zaczęli go nagrywać. Okropnie się pomylili, byli w śmiertelnym niebezpieczeństwie
  5. Pies odkrył co dziewczynka zobaczyła nad taflą wody. Szybko ocenił sytuację i rzucił się na pomoc

Źródło: wirtualna polska 

Następny artykuł