Gwiazda TVN podzieliła się radosną nowiną, bardzo długo wszystko ukrywała. Posypały się tysiące gratulacji

Gwiazda TVN podzieliła się radosną nowiną, bardzo długo wszystko ukrywała. Posypały się tysiące gratulacji Źródło: TRICOLORS/East News

Gwiazda TVN zdradziła niesamowitą wiadomość. Fani nie dowierzają, że tak długo zwlekała z taką informacją. Do gwiazdy z każdej strony napływają gratulacje i ciepłe słowa, do których się przyłączamy.

Jedna z największych gwiazd stacji TVN zamieściła w sieci zaskakującą wiadomość. Po publikacji wiele internautów zastanawiało się, dlaczego gwiazda tak długo czekała, by podzielić się tak radosną nowiną. Nie mniej jednak gratulacje posypały się z każdej strony.

Gwiazda TVN zaskoczyła wszystkich fanów 

Urszula Chincz od dawna związana jest ze stacją TVN. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że swoją przygodę z mediami zaczynała jeszcze w konkurencyjnej stacji, w programie "Pytanie na śniadanie". Już od 2014 roku na stałe związała się ze stacją TVN, dołączając do programu "Dzień dobry TVN", gdzie ma możliwość pracować obok Doroty Wellman czy Marcina Prokopa. Po pracy w TVN Urszulę Chincz można znaleźć w sieci na blogu "Ula Pedantula" i na kanale Youtube o takiej samej nazwie. Prywatnie jest mamą synka, a jak się okazuje już niedługo i to się zmieni. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ula przekazała długo skrywaną tajemnicę 

Ku zaskoczeniu wszystkich fanów, dziś po południu pojawiło się niesamowicie zaskakujące zdjęcie. Na Instagramie Ula Chincz zamieściła fotografię w pięknej, długiej, czarnej sukni. Dopasowana kreacja sprawiła, że na zdjęciu uwydatniony został ciążowy brzuszek. 

- Nie wiem, co mam Wam napisać, więc najlepiej po prostu zobaczcie film - napisała pod zdjęciem, odsyłając do nagrania na platformie YouTube, gdzie gwiazda TVN zdradziła więcej na temat długo skrywanego sekretu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Magda Narożna pokazała zdjęcie z wakacji. Wszyscy patrzą tylko na jej biust, przesadziła?

2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

3. Mamy potwierdzenie, uczniowie natychmiast rozpoczynają zdalną naukę. Fatalna sytuacja w renomowanym liceum

Pod nieoczekiwanym zdjęciem posypały się gratulacje, które złożyła między innymi Magdalena Mołek, pisząc"Ula! Cudzie mój! Jesteś Przepiękna. Gratulacje", czy Lara Gessler "Ale czad!!! Bardzo się cieszę i gratuluje! Chociaż masz tak wspaniałego syna, że nie wiem, czy to jest do powtórzenia. Uściski dla całej czwórki". 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Osobisty dramat gwiazdy "M jak miłość". Wiemy, co przeżyła i co się stało
  2. Mumia przemówiła. Archeologowie odtworzyli głos człowieka sprzed 3 tysięcy lat
  3. Od 15 września ruszą wielkie zmiany w całej Polsce. Lekarze biją na alarm, będzie źle
  4. Media właśnie obiegło potwierdzenie. Uczniowie przechodzą na nauczanie zdalne, sytuacja w placówce wymknęła się spod kontroli
  5. Nikt nie wiedział, widzowie oniemieli. Szczena z "Chłopaków do wzięcia" przyznał się przed kamerą, bardzo wstydliwy sekret
  6. Ciężko uwierzyć, jak po latach wygląda Elżbieta Starostecka. Nie tak dawno w telewizji pokazała ulubiony sklepik warzywny

Źródło: Instagram, Plotek 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News