Podczas balu skierowała do gwiazd TVN kilka słów prawdy o Woźniaku-Staraku. Nagle zapanował smutek

Podczas balu skierowała do gwiazd TVN kilka słów prawdy o Woźniaku-Staraku. Nagle zapanował smutek Źródło: YouTube - Onet News

TVN zorganizował po raz kolejny swój bal, w trakcie którego doszło do wzruszającego zdarzenia. Kobieta skierowała do gwiazd TVN słowa o Piotrze Woźniaku-Staraku. Wszystkich opanował wielki smutek.

TVN regularnie zaprasza wszystkie swoje największe gwiazdy na bal, w trakcie którego najbardziej znani ludzie kojarzeni ze stacją mają okazję spędzić wspólnie wieczór na zabawie. W tym roku sytuacja wyglądała jednak zupełnie inaczej w związku z wydarzeniem, o którym jakiś czas temu mówiła cała Polska. Śmierć pewnego człowieka wpłynęła na nastroje.

W trakcie balu telewizji TVN wspomniano zmarłego kilka tygodni temu Piotra Woźniaka-Staraka, który utonął w jeziorze Kisajno po nocnym rejsie motorówką. Nie zapomnieli o tym ważni pracownicy stacji. Jedna z kobiet postanowiła we wzruszający sposób nawiązać do smutnej historii. Po jej słowach nastała wymowna cisza, która wiele mówiła o nastroju obecnych osób.

TVN zorganizował wielki bal

Katarzyna Kolenda-Zaleska regularnie wypowiada się na balu jako jedna z najważniejszych osób w telewizji TVN. Kobieta zaczynała pracę w redakcji jako dziennikarka, lecz z czasem objęła funkcję prezesa Fundacji TVN Nie jesteś sam, którą zajmuje się do dziś. Jej również nie mogło zabraknąć na uroczystości. Prezenterka wygłosiła przemówienie, nawiązując w nim do śmierci Piotra Woźniaka-Staraka.

- Mówiła, że Piotr był bardzo zaangażowany w fundację. Był sponsorem i m.in. licytował dla potrzebujących dzieci. Zdradziła, że bardzo go wszystkim brakuje. Chwilę później na scenę zaprosiła Górniak i Badacha, którzy zaśpiewali "Dziwny jest ten świat" - mówi jedna z osób obecnych na sali, która nawiązuje do smutnego wydarzenia.

TVN nie zapomniał o śmierci producenta

Wiele osób czuło wielkie wzruszenie, że po takich słowach odśpiewano piosenkę "Dziwny jest ten świat", której wielka wzniosłość doskonale pasuje do smutnej sytuacji dotyczącej odejścia producenta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. W ciągu roku umarł jej mąż i miała operację mózgu, część twarzy ma sparaliżowaną. Druzgocące doniesienia o Annie Marii Wesołowskiej
2. Lepiej, żeby Jolanta Kwaśniewska nigdy się o tym nie dowiedziała. Jej córka właśnie zaliczyła ogromną wpadkę

Piotr Woźniak-Starak utonął kilka tygodni temu w jeziorze Kisajno. Z tego powodu Agnieszka Woźniak-Starak chwilowo zawiesiła swoją współpracę ze stacją TVN, lecz jej koledzy i koleżanki wciąż wspierają ją w trudnych chwilach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Dziewczyna rzuciła liścik recepcjonistce. Gdy kobieta go przeczytała, w pośpiechu zawiadomiła policję
  3. Podczas balu skierowała do gwiazd TVN kilka słów prawdy o Woźniaku-Staraku. Nagle zapanował smutek
  4. Nie zauważyła, że kot wskoczył do pralki. Godzinę później załamana pędziła do weterynarza
  5. Kiedy Oliwia powiedziała, jak pracuje, wszyscy zaczęli się śmiać. Ale jak dodała, ile zarabia, nie było im już do śmiechu

źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News