Pożar na Śląsku, szczątki trudne do zidentyfikowania. TVN przekazało dramatyczne informacje

Pożar na Śląsku, szczątki trudne do zidentyfikowania. TVN przekazało dramatyczne informacje Źródło: Screen/TVN24

TVN przekazało dramatyczne informacje ze Śląska. Doszło do poważnego pożaru. Obecnie badane są okoliczności tego wydarzenia, znaleziono natomiast trudne do zidentyfikowania szczątki ludzkie.

TVN informuje o tragicznym zdarzeniu, jakie miało miejsce w naszym kraju. W województwie śląskim doszło do pożaru. Na miejscu odnaleziono szczątki, które są obecnie badane przez specjalistów. Jeszcze nie wiadomo do kogo należą. 

TVN donosi o tragedii 

TVN donosi o tragedii, jaka rozegrała się na Śląsku. Dzisiaj rano w płomieniach stanął jeden z bloków w Zabrzu. Sytuacja była na tyle poważna, że trzeba było wezwać aż trzy zastępy straży pożarnej. 

Konieczna była natychmiastowa ewakuacja 44 lokatorów. Nie wiadomo co doprowadziło do wybuchu pożaru. Okoliczności tego zdarzenia są szczegółowo analizowane przez śledczych. Na miejscu znaleziono ciało, które najprawdopodobniej należy do kobiety. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przerażające znalezisko 

Pożar zaczął się o godzinie 4:25 w bloku przy ulicy Franciszkańskiej w Zabrzu. Płomienie wydobywały się z każdego z okien mieszkania na 11 piętrze, więc mimo trzech zastępów Państwowej Straży Pożarnej, rozdysponowano przysłanie kolejnych posiłków z Bytomia. Akcja zaczęła się od błyskawicznej ewakuacji 44 lokatorów, którzy znajdowali się wtedy w budynku. 

-Całe mieszkanie było w płomieniach. Strażacy szybko opanowali pożar, który prawdopodobnie przedostałby się na inne kondygnacje. (...) Akcja była bardzo dynamiczna. Płomienie wydobywały się z każdego z okien tego mieszkania. Dowódca nakazał rozwinąć linię gaśniczą po drabinie mechanicznej, a to mieszkanie jest na 11 kondygnacji, bardzo wysoko. Drugi zastęp korzystał z klatki schodowej - tłumaczy przebieg całego zdarzenia kapitan Wojciech Strugacz z komendy Państwowej Straży Pożarnej 

Dzisiaj grzeje: 1. Do seniorów trafią ogromne pieniądze. Kwoty zwalają z nóg, a dojdzie do tego już wkrótce
2.Twoje dziecko chodzi do szkoły? Już niedługo zapłacisz za to nawet 1700 zł

Cały proces gaszenia płomieni był długi i żmudny. Ogień przedostał się właściwie do wszystkich pomieszczeń tego mieszkania. Po zakończonej akcji strażacy przystąpili do oględzin miejsca zdarzenia. W jednym z pokoi znaleziono niezidentyfikowane szczątki. Z wstępnych informacji wynika, że jest to najprawdopodobniej ciało kobiety. Żadnemu z ewakuowanych lokatorów nic się nie stało. Teraz policja będzie próbowała ustalić, jak doszło do wybuchu pożaru. 

 

  1. Ojciec Marii Sadowskiej, gwiazdor programu "Tęczowy Music Box" oskarżony o pedofilię. Miał zgwałcić kilkadziesiąt dziewczynek [18+]
  2. Znana piosenkarka była bita przez partnera, znęcał się również nad ich małą córką. Jej wyznanie jest wstrząsające
  3. Rodzina zgłosiła zaginięcie kobiety, a ta leżała martwa we własnym domu. Tajemnicza śmierć 36-latki
  4. Wpłacili pieniądze, by wyjechać na pielgrzymkę. Teraz twierdzą, że zostali oszukani
  5. Wielka metafora Zielińskiej! Padły słowa o Annie Przybylskiej

Źródło: TVN24

 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu