Prokuratura zabiera się za Kamila Durczoka. Nowe informacje ws. wyrzuconego z TVN gwiazdora

Prokuratura zabiera się za Kamila Durczoka. Nowe informacje ws. wyrzuconego z TVN gwiazdora Źródło: youtube.com/ Super Express

Były dziennikarz TVN ma nie lada problem: prokuratura zbiera ku niemu coraz to mocniejsze dowody. Przez zdobyte informacje zmianie może ulec kara, dlatego Kamil Durczok musi mieć się teraz na baczności. Od jego prawdomówności ściśle związanej ze zbieranymi dowodami zależy, jaką karę wyda prokuratura.

Gwiazda TVN i były dziennikarz stacji został niedawno zatrzymany za stłuczkę na autostradzie. Prowadził pod wpływem alkoholu - miał we krwi 2,6 promila. Teraz prokuratura zadecydowała o dalszym zbieraniu dowodów, a za jej decyzją stoją niepokojące doniesienia świadków.

Dziennikarz stacji TVN kupował setkę wódki na stacji?

Wczoraj wyszły na jaw zeznania świadka, który spotkał Kamil Durczoka na jednej ze stacji paliw. Poinformował media, że jadący z Władysławowa do Katowic dziennikarz na jednej z takich stacji był widziany podczas zakupu setki wódki. Według obliczeń czasowych było to krótko przed spowodowaniem kolizji pod Piotrkowem Trybunalskim.

W związku z niepokojącymi doniesieniami prokuratura w Piotrkowie Trybunalskim na razie powstrzymała się od skomentowania nowych wątków w sprawie. Jednak osoba, która czynnie działa przy śledztwie zdradziła, że podjęto działania odnośnie zabezpieczenia monitoringu na stacjach benzynowych, które znajdowały się na trasie od punktu wyjazdu Kamila Durczoka z Władysławowa, aż do miejsca stłuczki.

Prokuratura będzie mieć pełne ręce roboty

Zebranie nagrań z 400 km trasy na pewno zajmie sporo czasu. Później należy te nagrania również przejrzeć. Kamil Durczok jeszcze nacieszy się wizytami w restauracjach oraz u swojej mamy zanim stanie przed obliczem prokuratury. Rzecznik prokuratury w Piotrkowie Trybunalskim, Witold Błaszczyk, poinformował, że jeśli okaże się, że dziennikarz spożywał alkohol w czasie jazdy, będzie to mieć ogromny wpływ na wymiar kary.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dlatego tak ważne są kluczowe teraz nagrania. Rzecznik dodał również, że nie posiada żadnych informacji na temat tego, czy w samochodzie, który rozbił się na pachołkach znajdowały się puste butelki z alkoholem. Dziennikarze dotarli również do pracowników stacji, na której Durczok kupował "małpkę". "Nie możemy nic powiedzieć" - taki był jedyny komentarz.

Dzisiaj grzeje: 1. Do seniorów trafią ogromne pieniądze. Kwoty zwalają z nóg, a dojdzie do tego już wkrótce

2. Twoje dziecko chodzi do szkoły? Już niedługo zapłacisz za to nawet 1700 zł

Na tę chwilę była gwiazda stacji TVN ma postawione dwa zarzuty: jazdy pod wpływem alkoholu i możliwości spowodowania katastrofy lądowej. Grozi mu za to nawet 12 lat pozbawienia wolności. Sąd również uznał, że nie ma potrzeby tymczasowego aresztowania. Prokuratura postanowiła odwołać się do tej decyzji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ojciec Marii Sadowskiej, gwiazdor programu "Tęczowy Music Box" oskarżony o pedofilię. Miał zgwałcić kilkadziesiąt dziewczynek [18+]
  2. Znana piosenkarka była bita przez partnera, znęcał się również nad ich małą córką. Jej wyznanie jest wstrząsające
  3. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości
  4. Przygarnęli małego puszystego szczeniaczka. Oczy wam wyjdą z orbit, gdy zobaczycie jakie zwierzę z niego wyrosło!
  5. Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania
  6. Właśnie ujawniono nadawcę przelewu na prawie milion złotych dla Tadeusza Rydzyka. W głowie się nie mieści

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News