Scena się zawaliła, wszyscy zaczęli uciekać. Gwałtowna burza uderzyła w imprezę na południu Polski

Scena się zawaliła, wszyscy zaczęli uciekać. Gwałtowna burza uderzyła w imprezę na południu Polski Źródło: screen/tvn24.pl

TVN przedstawił właśnie skutki gwałtownej burzy, która przeszła nad imprezą organizowaną na południu Polski. Siła żywiołu była tak ogromna, że zawaliła się scena. Kilka osób odniosło obrażenia.

TVN przedstawił nagranie ukazujące skutki krótkiej, ale bardzo gwałtownej burzy, która przeszła nad Ostrowem niedaleko Przemyśla. Gwałtowny wiatr i opady gradu spowodowały liczne zniszczenia, a dodatkowo dwie osoby zostały ranne. Świadkowie przyznają, że sama burza trwała niecałą minutę, a i tak w tym czasie spowodowała między innymi zawalenie się głównej sceny.

Nie da się ukryć, że w ostatnich dniach pogoda w całym kraju przeszła drastyczną zmianę. Jeszcze kilka dni temu w całej Polsce panowały potworne upały, które utrudniały nawet normalne funkcjonowanie. Jednocześnie taka pogoda sprzyja wakacyjnemu wypoczynkowi, a także organizowaniu imprez plenerowych. Jednak nagła zmiana pogody skutecznie pokrzyżowała plany zabawy na południu.

TVN przedstawił skutki gwałtownej nawałnicy

Człowiek wciąż pozostaje praktycznie bezbronny w starciu z żywiołem, który potrafi nieść ze sobą niewyobrażalne wręcz zniszczenie. Jak podaje TVN, tym razem obyło się bez ofiar. Osoby, które odniosły rany, czują się jednak dobrze i ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Podczas corocznego Święta Pieroga, które organizowane jest w Ostrowie niedaleko Przemyśla, zebrała się duża ilość osób chcących miło spędzić czas wraz ze swoimi rodzicami. Organizatorzy zaplanowali liczne występy artystów na scenie, a wokół porozstawiane były namioty, w których można było spróbować przepysznych pierogów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dramatyczna relacja świadka: "Nic nie było widać, każdy zaczął uciekać"

Jednak w pewnym momencie zerwała się potworna wichura, która poprzewracała stanowiska, a także scenę. Obfite opady gradu sprawiły, że nic nie było widać, a zebrana publiczność zaczęła uciekać z miejsca imprezy.

- Było sporo osób, przyjechali z kilku miejscowości. Miały być występy artystyczne... Siedzieliśmy pod parasolem i nagle rozpętał się szkwał. To trwało może pół minuty. Nic nie było widać, każdy zaczął uciekać... Scena się zawaliła, zostały połamane parasole i namioty - relacjonuje w rozmowie ze stacją TVN jeden z uczestników zabawy.

Z powodu zniszczeń cała impreza musiała zostać odwołana, o czym poinformowała Gmina Przemyśl na swoim facebookowym profilu.

 - Koncert zespołu LOMBARD w ramach ŚWIĘTA PIEROGA oraz olimpiada sołecka odwołane. W wyniku gwałtownego porywu wiatru uszkodzona została scena i nagłośnienie. Stosika z pierogami oferują sprzedaż swoich produktów w utrudnionych warunkach. Przepraszamy - ale nie jesteśmy w stanie kontynuować imprezy - czytamy w oficjalnym komunikacie. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bracia Golec przeżyli TRAGEDIĘ. Do dziś nie pogodzili z TĄ wielką stratą. Przygotujcie chusteczki
  2. Finalista ''Mam Talent'' ma raka SERCA. Poprosił fanów o coś NIESAMOWITEGO. Będziecie płakać
  3. Zenek Martyniuk mieszka w niewyobrażalnych luksusach. Rezydencja króla disco to prawdziwy pałac (FOTO)
  4. Żona mistera Polski Rafała Maślaka załamała się na weselu. To co powiedziała mężowi rozrywa serca
  5. Jackowski przy nim jest "amatorem". Nagły huk w domu, tylko szósty zmysł ocalił mu życie
  6. Lepiej, żeby Rozenek nigdy tego nie zobaczyła. Doda ośmieszyła jej partnera tak, że ze wstydu zapadnie się pod ziemię

źródło: TVN 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News