TVN
Pixabay Edyttka1388
Mateusz Sidorek - 7 Maja 2020

Śmierć na planie hitu TVN. Największe gwiazdy odwracały wzrok, porażające sceny

"Ameryka Express" to jeden z najbardziej popularnych programów TVN. Gwiazdy, które biorą udział w produkcji, nieraz muszą stawić czoła bardzo wymagającym zadaniom. Nie wszystkie są do końca bezpieczne. Jak informuje portal Plejada.pl, na planie doszło do wielkiej tragedii. W nieszczęśliwym wypadku śmierć poniosła jedna osoba. To zdarzenie wstrząsnęło uczestnikami.

Na planie emitowanego przez TVN programu, "Ameryka Express" miało dojść do tragicznego wypadku. Niepokojące doniesienia pojawiły się w serwisach Wprost oraz Plejada.pl. Według relacji uczestników oraz lokalnych mieszkańców, w wyniku nieszczęścia zginął człowiek. Nie jest to pierwszy raz, kiedy podczas kręcenia robi się naprawdę niebezpiecznie.

gróbWyjątkowo smutny widok grobu małej Madzi. Nikt jej nie odwiedza, aż chce się płakaćCzytaj dalej

"Ameryka Express" to jeden z najbardziej popularnych programów TVN. Widzowie z wielką ekscytacją śledzą ścigające się gwiazdy. Uczestnicy każdej edycji często muszą mierzyć się nie tylko z wyczerpującymi, ale także i niebezpiecznymi wyzwaniami, jakie stawiają przed nimi organizatorzy. Zdarzało się, że pewne etapy były jawnie krytykowane przez celebrytów biorących udział w programie.

Na planie programu TVN miał zginąć człowiek

W emitowanym niedawno odcinku produkcji TVN miało dojść do tragedii. Jak informują portale Wprost oraz Plejada.pl, na drogę osunął się ogromny konar drzewa, który runął prosto na ciężarówkę. W wyniku tego nieszczęśliwego wypadku prawdopodobnie zginął kierowca pojazdu ciężarowego. Relacje wstrząśniętych uczestników zdają się być dość jednoznaczne.

- Program programem, ale tu chodzi o ludzkie życie. Zdarzyła się tragedia - słowa Małgorzaty Heretyk cytuje portal Wprost.

- Ktoś tam, k****, ktoś zginął, Rafał... - miał powiedzieć Grzegorz Collins.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

poszukiwaniaNagły komunikat policji w sprawie Kacperka. Zdjęcia mówią wszystko, ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

Okazuje się, że nie jest to pierwsza niebezpieczna sytuacja, do jakiej doszło na planie programu TVN. Wypadek zdarzył się również w poprzedniej edycji programu "Ameryka Express". Jak informuje portal Wprost, Tomasz Karolak wraz z pozostałymi uczestnikami czekali na transport. Jednak autokar, który miał ich zabrać, spadł w przepaść. Karolak był tym nieszczęściem tak zszokowany, że chciał zrezygnować z udziału w programie.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilny komunikat Biedronki dla wszystkich klientów. Od 10 maja zakupy w każdą niedzielę

2. Miliarder odebrał sobie życie. Był młody, policja bada okoliczności samobójstwa

Mimo wielkiej tragedii, nikt dobrowolnie nie opuścił hitu TVN. O nagrodę główną wciąż walczą Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska, Grzegorz i Rafał Collins, Paweł Deląg i Dariusz Lipka, Żaneta Lubera i Patrycja Markowska oraz Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał. Niedawno pisaliśmy również o tym, jak w czasie pandemii wygląda praca w TVN.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczny wypadek. Nie obyło się bez ofiar
  2. Kiedy zobaczyliśmy dom Kamila Stocha, odebrało nam mowę. Prawdziwy pałac, tyle pokoi, że można się zgubić (FOTO)
  3. Przełomowa decyzja Ministerstwa Zdrowia. Już w tym tygodniu wprowadzą wielką zmianę
  4. Skandaliczne informacje obiegły media. 11-latka zaszła w ciążę z przyrodnim bratem, matka o wszystkim wiedziała
  5. Śmierć na planie hitu TVN. Największe gwiazdy odwracały wzrok, porażające sceny
  6. Nowe hitowe kotlety schabowe z farszem podbijają sieć. Już zachwyciły ponad milion Polaków, nie trzeba nawet ziemniaków i surówki

Życie w czasie PRL-u wyglądało zupełnie inaczej niż dziśWasze dzieci nie pamiętają. 15 zdjęć ukazujących całą prawdę o PRLuCzytaj dalej

źródło: Wprost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News