Czarna seria nagłych tragedii gwiazdorów "Big Brothera". Niestety, Dzięcioł nie jest jedyny

Czarna seria nagłych tragedii gwiazdorów "Big Brothera". Niestety, Dzięcioł nie jest jedyny Źródło: Facebook

TVN mógł poszczycić się ogromną oglądalnością przy wypuszczeniu na antenę pierwszej edycji Big Brothera. Niestety osoby, które wygrały ten program lub zyskały dzięki niemu sympatię i sławę, umierały w niejasnych lub tragicznych okolicznościach. Janusz Dzięcioł nie jest jedyny.

TVN przeżywa ogromną stratę. W wieku 65 lat odszedł Janusz Dzięcioł, który wygrał 1. edycję głośnego show. Nie każdy wie, że gwiazd, które umarły wcześnie, jest więcej.

Gwiazdy show TVN odchodzą przedwcześnie i w tragicznych okolicznościach

Cała Polska żyje dziś straszną tragedią, jaka rozegrała się w Białym Borze pod Grudziądzem. 65-letni Janusz Dzięcioł, uczestnik i zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera, zginął w wypadku. Przejeżdżał przez niestrzeżony przejazd kolejowy - kierowane przez niego auto miało zatrzymać się na torach na czerwonym świetle. Zmarł na miejscu. Nie tylko on odszedł przedwcześnie.

Anna Baranowska również brała udział w 1. edycji Big Brothera emitowanego na TVN. Kobieta zmarła zaledwie w wieku 44 lat. W 2007 roku znaleziono ją w jej mieszkaniu. Dzień wcześniej miała wyznać córce, że została napadnięta i boleśnie pobita, ale nie zgłosiła tego zdarzenia na policji. Po znalezieniu jej ciała śledczy jednak wykluczyli udział osób trzecich i oficjalnym powodem zgonu miało być zatrucie alkoholem.

Nie tylko nad uczestnikami wisi "klątwa". Odszedł znany dziennikarz

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie tylko Janusz Dzięcioł oraz Anna Baranowska są uważane za ofiary dziwnej "klątwy". Ten, kto oglądał Big Brothera regularnie, na pewno kojarzy Józefa Warchoła. Był utalentowanym pięściarzem i zawodnikiem MMA, a w domu Wielkiego Brata siał prawdziwy postrach. Zasłynął z tego, że podczas jednego z ataków agresji skopał drzwi na wylot. Zmarł 8 września 2015 roku w wieku 51 lat z powodu problemów z krzepliwością krwi.

Dzisiaj grzeje: 1. Ilu mężów miała Elżbieta Jaworowicz? Nigdy nie zgadniecie
2. Znaleźli zamarzniętą 500 lat temu dziewczynkę. Zbadali ją i wryło ich w ziemię

Nie tylko uczestnicy umierali w dziwnych okolicznościach. Znany dziennikarz TVN, Grzegorz Miecugow, był odpowiedzialny za prowadzenie 1. edycji show. Odszedł 26 sierpnia 2017 roku w wieku 61 lat. Od lat zmagał się z rakiem płuc, a bezpośrednią przyczyną śmierci była sepsa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Po kłótni z mężem z jej brzuchem zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Lekarze osłupieli na widok rentgena żołądka
  2. Partner nigdy nie mówi do niej po imieniu. Nie może mu przejść przez gardło, tak bardzo mu się nie podoba
  3. Katarzyna Dowbor przestała ukrywać prawdę. W jej życiu pojawiła się tajemnicza kobieta
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"
  5. Nowy podatek zapłacą WSZYSCY! Ceny niemal najpopularniejszego produktu w kraju poszybują w górę

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News