TVN prognoza pogody alarm
Pikio.pl
Joanna Szwalikowska - 6 Listopada 2020

TVN bije na alarm. Wszystko zacznie się już o 22, lepiej nie wychodzić z domu

TVN wydał pilny alarm. Wszystko zacznie się już dziś o 22. Wielu Polaków może znaleźć się w ogromnym niebezpieczeństwie. Podczas kilku najbliższych dni zagrożenie będzie równie duże.

TVN pilnie ostrzega Polaków. Już dziś o godzinie 22 pogoda zrobi się bardzo niebezpieczna. Wielu Polaków będzie zagrożonych. W ciągu kilku następnych taka aura niestety może się utrzymać.

Trzaskowski już nie wytrzymał, pilnie apeluje do rządu. Sytuacja staje się dramatycznaTrzaskowski już nie wytrzymał, pilnie apeluje do rządu. Sytuacja staje się dramatycznaCzytaj dalej

TVN alarmuje. Prognoza pogody zapowiada duże niebezpieczeństwo

Najbliższe trzy doby przyniosą nam niebezpieczną pogodę. Na drogach możemy spodziewać się gęstej mgły. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia oraz prognozę zagrożeń. 

Od piątku do poniedziałku możemy spodziewać się niebezpiecznej pogody. Według zapowiedzi synoptyków IMGW pojawią się bardzo silne mgły, a także zamglenia. Dla jakich regionów wydane zostały specjalne ostrzeżenia? 

Gęste i niebezpieczne mgły z pewnością mogą dać się we znaki mieszkańcom województw: mazowieckiego, lubelskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego, małopolskiego, śląskiego, opolskiego (w powiecie nyskim, prudnickim oraz głubczyckim), dolnośląskiego (powiaty: zgorzelecki, bolesławiecki, lubański, lwówecki, jeleniogórski, Jelenia Góra, złotoryjski, jaworski, kamiennogórski, wałbrzyski, świdnicki, Wałbrzych, dzierżoniowski, kłodzki oraz ząbkowicki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Synoptycy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej prognozują wystąpienie gęstej mgły. Widzialność w jej zasięgu może wynosić do 200-100 metrów. 

W większości regionów alerty zaczną obowiązywać dziś o godzinie 22, a przestaną o 10 w sobotę. W woj. opolskim, a także dolnośląskim zaczną jednak obowiązywać od godziny 21 w sobotę, a przestaną o godz. 9 w niedzielę. 

Synoptycy IMGW planują wydać ostrzeżenia pierwszego stopnia przed gęstymi mgłami w sobotę. Mają one obowiązywać w woj.: zachodniopomorskim, pomorskim, kujawsko-pomorskim, wielkopolskim, lubuskim, łódzkim, mazowieckim, lubelskim, świętokrzyskim, małopolskim, śląskim, opolskim, a także dolnośląskim. Widzialność będzie ograniczona do ok. 100 metrów.

Z kolei w niedzielę synoptycy planują wydanie ostrzeżeń pierwszego stopnia przed gęstymi mgłami w woj.: pomorskim, warmińsko-mazurskim, podlaskim, kujawsko-pomorskim, mazowieckim, lubelskim, świętokrzyskim, podkarpackim, małopolskim, śląskim, opolskim i dolnośląskim. Widzialność spadnie do 100-200 metrów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dziś ruszyły masowe kontrole Polaków, akcja na cały kraj. Konsekwencje mogą być poważne

2. Dziś wchodzą w życie zaostrzone restrykcje. Co z fryzjerem, czy kosmetyczką? Znamy szczegóły

3. Od poniedziałku obowiązkowe testy na koronawirusa dla Polaków. Niespodziewanie trafiliśmy na "czerwoną listę"

W poniedziałek możliwe, iż Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wyda te same ostrzeżenia dla województwa mazowieckiego oraz lubelskiego. Widzialność prawdopodobnie będzie ograniczona do 100 metrów. 

Nadchodzące dni zapowiadają się niebezpiecznie na drogach w wielu regionach w Polsce. Pamiętajmy, by zachować w tym czasie szczególną ostrożność, śledzić bieżące komunikaty oraz rozwój sytuacji pogodowej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 12-letni chłopiec podrzucił szczeniaka do schroniska. Dołączył list wywołujący strumienie łez
  2. Żona Roberta Burneiki pokazała się nago w ciąży. Intymne zdjęcie, tylko dla dorosłych (FOTO)
  3. Premier Morawiecki nie wytrzymał, ma już dość. W mocnych słowach skomentował zachowanie Polaków
  4. Niepojęte doniesienia o Viki Gabor, miało się nie wydać. Przecież ona ma dopiero 13 lat
  5. Morawiecki zdradził, kiedy obostrzenia mogą zostać złagodzone. Trudno uwierzyć
  6. Olbrzymi wyciek baz danych, ponad 13 miliardów rekordów użytkowników. Polacy też zagrożeni
  7. Jej ojciec jest jednocześnie jej teściem. Córka Beaty Tyszkiewicz uwikłana w niesamowitą historię

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: TVN Meteo

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News